Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce ne face fericiti?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 33
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Subiectul asta cu ce ne face fericiti ma duce cu gindul la perioada cind eram indragostita (si convinsa ca e reciproc) . Orice ma facea fericita: pasarele cintind in fata geamului, oameni rizind si veselindu-se, copaci in floare, soarele, ploaia. Aceleasi lucruri in stare de neindragosteala: ce mizerie fac pasarile astea pe pervaz, ce galagie infernala fac nesimtitii astia cu risul lor, nu mai se trec florile astea ca am alergie de la polen, ce zapuseala afara dom'le, curge apa de pe tine...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Initial creeata de Anca Wish
M-am gandit sa deschid un subiect pe aceasta tema. Ce mi-a venit? Astazi m-am enervat foarte tare la serviciu. Pentru o prostie. Problema e ca pe moment nu-mi dau seama de "gravitatea" problemei si iau foc. Acum imi pare rau. Cred ca dam prea multa importanta unor lucruri marunte, in loc sa-i multumim lui Dumnezeu ca suntem sanatosi, ca traim. Nu ne trebuie multe sa fim fericiti.
ca sa te convingi ca trebuie sa fi fericita cu viata ta , citeste stirile despre Madrid ....oamenii care plecau la servici , si-si faceau poate planuri ptr weekend-ul asta..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu imi trebuie foarte multe ca sa fiu fericita insa cel mai mult ma bucura faptul ca imi traiesc parintii pe care ii iubesc tare mult, ca am o familie foarte frumoasa cu 2 copii sanatosi - Slava Domnului ptr asta - ca suntem bine, ca avem o casa a noastra si ca simt dragostea Lui printre noi. Ma bucura vremea frumoasa, ciripitul pasarelelor, zambetele copiilor mei, vorbele frumoase spuse intre noi, prietenii pe care ii avem. Ma rog la Dumnezeu pentru sanatatea noastra si sa ne protejeze de ceea ce este rau - sa aiba grija de baietii mei atunci cand eu nu pot. Doamne ajuta!!!! Andra mamica lui Matei (5 saptamani) si Andrei (4 ani si 6 luni) Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt fericita! Am un sot bun ...extraordinar.Ne intelegem minunat si ne completam unul pe altul...avem o fetita si o casa adevarata cu curte...nu avem bani f multi,chiar putini, dar banii aduc doar necazuri asa ca mai bine fara. [pup] Gabi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...