Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa! (5)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by lai Urmaresc si eu cu mult interes ce povestiti de case, asa ca Mircea si toti care mai aveti informatii cu privire la subiectul asta, mai spuneti, ca e tare bine de stiut.
spuneam mai demult ca vreau sa fac o pagina de web in care sa povestesc despre ce si cum este pe aici. Vazind ca subiectul case este aprins aici pe lista am inceput cu acesta. Deci vizitati va rog http://www.nistor.info/usa/ si uitati-va la case. Nu am corectat inca gramatical, ca nu mai vad bine la ora aceasta...deci daca gasiti ceva anormal spuneti-mi. Deasemenea aceasta daca aveti timp, vreti modificari si idei care ar putea ajuta pentru cei care vin aici sa le fie mai usor va rog... aruncati cu ele in mine. Domeniu este al meu personal, am un server in subsol, deci acesta nu va disparea si este practic nelimitat la trafic/size ...promit sa il las mostenire la Andrei care va face 6 luni, pe 15/Luni :) Mircea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Poti pune 10-20% downpayment, iar venitul ti-l verifica si rata trebuie sa fie sub un anumit procent ca sa fii OK. Sigur, poti sa faci si low-doc sau no-doc cum s-a mai spus inainte. Dar exista foarte multe website-uri si carti care explica procesul in detaliu, poti sa cauti pe web pt ca detaliile depind de situatie. Noi am cumparat 3 carti si am citit fiecare website care parea interesant, recomand sa faceti asta ca sa fiti informati, sint asa multe lucruri la care trebuie sa fii atent!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va i-au la bataie ... pe toate ca m-am suparat... ce va veni sa vorbiti bre de visine cand eu nu am gasit o bucatica de telemea sa-mi astampar pofta... am hotarat ma apuc de mancat creta... dar nu ma pot hotara asupra culorii ... vreo sugestie?... Timpul e superb la noi si astazi am fost in vizita la niste prieteni care isi construiesc o casa... casa e frumoasa si spatioasa dar nu-mi place ca nu are gradina aproape de loc... eu vreau casa mare si cu ceva hectare de pamant unde sa-mi pot fugari copii si barbatul cand ma apuca nebuneala... Veve respectele mele pentru buricutza ta si nastere usoara. vazutam pozele ... sunteti niste dulci .. si ce sot ai bre ! yammy yammy... Duminica placuta ! mamica fericita a unui baietel!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai, Veve, daca nu spunea super-lia de poze, nici ca stiam cum arati, in vecii vecilor amin! ia uite ce frumusete de fata avem noi aici pe post de shefa la carioci! tiii, ca nu glumesc. cel putin in poza aia de prin 900 toamna (''97) parca esti coborata din filmul ala rusesc Razboi si Pace, da' nu mai tin minte numele actritei cu care semeni. ptiu, sa nu te deochi! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor as vrea sa va intreb daca stiti, acuma ca vin taxele....daca am viza F1 eu ce formular folosesc pt ca sa cer bani pt bebe si cat se cere, ma scuzati daca suna stupid, dar pana acum au fost toate clare, acum nu mai sunt.... Si inca ceva, voua v-a venit certificatul de nastere acasa sau ati mers la City Hall pt asta? VEVE esti f frumoasa! [flo] va pupic, allya si alex-dinu (28 oct 2003) http://community.webshots.com/user/allyalex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetelor si baietilor[:D].M-am trezit dis de dimineata cu un chef de lucru,asa ca m-am asezat intr-un coltisor si acum astept sa-mi treaca[:D]. Irina,daca ar fi sa pot alege unde sa-mi fac casa,in mod sigur ar fi intr-o zona muntoasa,nu prea departe de un oras mare.Locatia exacta,habar nu am,nu am vazut inca toata America(nici macar un sfert[:D]). Mircea,merci pt link. Pupici! mihaelaH
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:I]Io-ti mei ca mai primesc si complimente!Credeam ca-s vindecata pi viatza de de-astea![:D]Conchito,film rusesc zici?Pei nu te chinui sa-ti amintesti personaju!zi "fromoasa ca limba rusa" si-ai zis tot!No ce bine c-am pus pozele alea de la 1900...am mai reusit sa pacalesc pe cineva![:D] Lia-superlia,e yummy sotzu meu zici?Noooo,mei!Ca io am incercat si mi-o ramas printre dinti....cre'c-o-mbatranit si i s-or intarit cartilagiile![:p] Mersi fetelor ca facurati [grasa] sa se umfle-n pene...ca si cum ar mai fi loc!!!![flo][pup] PS Iubibubi,mersi frumos de oferta!Mai amanam actiunea c-acu' nu ma tin picioarusele delikate asea de mult langa aragaz;da' nu te uit si poate-o punem de-un troc:tu trimiti burta (in cazu-n care nu ma hotarasc s-o folosesc pe cea personala,ca-i cam tot aia [:D] ) si io-ti trimit......nijte veveritze?!?!?! [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...