Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa! (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by lexi
Petra, aveai si preferinta de culoare cu poftele alea? Sau mancai asa, orice creta? :-)
Ei nu prefetintele mele nu erau pe culori!! Am mancat o singura data, doar o bucata de creta alba si atat!! Ma gandeam ca alea colorate sunt mai toxice! La toti numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Allya,suna la IRS,cel mai simplu,au numere de hot-line[:D](nenorocirea e ca stai cel putin 20 min sa astepti la tel pana se gandeste cineva sa preia apelul), sau daca nu iti faci tu singura taxele,du-te la H&R Block si te rezolva ei.Si noi ne asteptam sa primim niste bani anul asta(tot pt bebe)si dupa cum ne spuneau anul trecut,o suma chiar bunicica. Eu certificatul de nastere l-am primit dupa vreo 2-3 saptamani acasa, dar am platit pt copii inainte sa parasesc spitalul. Mah fetili,cu ce va curatati baia(wc,cada,faianta)ca eu una nu am gasit nimic buuuuunnn care sa ma satisfaca[:D]. Si alta intrbare,are vreuna din voi piscina de-ai da se umfla?[:D].costa in jur de 300$.Ca as vrea sa-mi cumpar una numai ca nu pot sa-mi conving sotzu(de parca tin cont de parerea lui[:D]),zice ca e prea mult de munca la ea,greu de intretinut curata,blah,blah,blah,in concluzie e el prea lenes[:D]. Pupici! mihaelaH
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce mai faceti fetelor?ce mai barfiti azi?nu va ajunge atitea pagini?[:D](am glumit)continuati!!!!aici se face treaba buna. sfaturile voastre,imi sunt mie de f.f.f.bun folos.mai spuneti-mi ca mie imi place mai mult sa citesc decit sa scriu.[dual]va pup pe toate. sunteti cele mai dragute femei din lume.[flo] mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor se vede ca azi a-ti fost ocupate cu gratarele inoxidabile [papica] ca de birfit nu a-ti avut timp sa birfiti !!! La noi azi a fost vreme urita adica ploioasa asa ca nu am putut trece afara la un gratar !!!(si ala ruginit[q]) Azi sau oferit 165 $ pe casa si cred ca ne mutam luna viitoare daca Al primeste transferul in Oralndo ( Chilli's ) !!! daca nu o sa stam aici pina la anul viitor !!! ( si cu gratarul ruginit ) ....si gata cu birfa pe ziua de azi... [zz]am semnat condica !!![zz] [mamica]Elena [bonjovi]Alvaro [copil]Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]Fetelor, iubitelor, mi-am luat rochia de mireasa astazi!!!! Ufff, ce emotiuni am avut!!! Si e frumoooaaaaaasa! M-am dus singura pe shestache, sa nu ma stie cineva, dar cand a fost sa ma hotarasc....a trebuit sa-mi sun consilierul pe probleme de imagine --alias Ferigutza--si daca si ea si-a dat acordul.... Moama, acu' tre' sa dau cu sportul, sa-mi arat spatele ala mai slim...Ce fercicita ma simt! E un sentiment asa.... toata copilaria mi-am imaginat cum o sa arat eu mireasa![il] Yesterday I dared to struggle, today I dare to win!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[quote]Originally posted by ANDRUSHKA
[flo]Fetelor, iubitelor, mi-am luat rochia de mireasa astazi!!!! Ufff, ce emotiuni am avut!!! Si e frumoooaaaaaasa! M-am dus singura pe shestache, sa nu ma stie cineva, dar cand a fost sa ma hotarasc....a trebuit sa-mi sun consilierul pe probleme de imagine --alias Ferigutza--si daca si ea si-a dat acordul.... Moama, acu' tre' sa dau cu sportul, sa-mi arat spatele ala mai slim...Ce fercicita ma simt! E un sentiment asa.... toata copilaria mi-am imaginat cum o sa arat eu mireasa![il] Yesterday I dared to struggle, today I dare to win! [/quot pe cind e nunta? asteptam poze de la nunta.[flo]felicitari pt rochita de mireasa. mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...