Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Arad...? (4)


Recommended Posts

Mai fetelor, la casa nu fac curatenie pt ca "hardughia" nu e ridicata in rosu, mai avem 1/3 din etaj si sa o acoperim.Acolo pun doar flori in curtea din fata si in gradina din spate unde va fi gazon cand ne mutam pun ridichi, rosii, ardei. Curatenia o incep de maine, saptamana asta am fost super ocupata ca zilnic am ajuns acasa la 18-19 si ieri mi-am tinut ziua asa ca am umblat ca pe sarma.[aerob][aerob][aerob] De maine imi iau role in picioare. Biuta la casa se delecteaza cu vase, basculanta si nicip.Nu poate alerga pe acolo ca e plin de scanduri cu cuie in ele, balastru, caramizi si alte cele.Anul trecut a si calcat intr-un cui de am facut 3 vaccinuri antitetanos. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Magda nu ne-ai spus nimic ca e ziua ta.LA MULTI ANI si tot ce-ti doresti tu.[s] [s] [bis][bis] [dual] [majoreta] [flo][flo][flo] [pup] Anto ce fain ca stati la casa si mai aveti si lac cu loc de joaca prin apropiere.Si la noi aici in spatele blocului fetele de varsta lui Deni se plimba cu rolele.Eu am impresia uneori ca cad si-si rup gatul,dar ele merg fara nici o problema.Succes la teze la Deni.O pup.[pup] [:X][:X][:X][:X] Clau sotul tau e asistent am inteles,dar lucreaza in domeniu sau nu? Vor fi cam multi berbecuti pe-aici. Am fost acuma seara sa ne plimbam cu masinutele(auto drom)si sa ne dam cu linghispiru' in Micalaca langa Billa.Ce sa va spun ca Dragos n-a vrut sa se mai dea jos din masinuta,a mers 3 ture,cu Calin bineinteles.A fost foarte multa lume acolo cu copiii. Dragos va transmite "pupi,pupi" (pusi,pusi)si "tau" (ceau) [pup][pup].Cand ma vede ca scriu la calculator zice:"mama,ete" (mama,fete),eu ii spun sa stea cuminte ca le scriu la fete. [^] alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai Magda ca frumos iti mai sade! [sm] [bum][bum][bum][bum] LA MULTI ANI! sanatate, fericire, dragoste cat cuprinde si sa de-a Dzeu sa ai parte de tot ce-i mai bun pe lume!!!! [s] [s] [s] [s] [s] [s] Alina M. sotul meu intradevar este asistent medical, dar n-a profesat si nici nu are de gand sa profeseze...este administrator de retea.... Am auzit si eu ca a venit linghispiru' in Micalaca ...si eu vreau...[q][q][q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MULTUMESC FRUMOS FETELOR!Azi este ziua mea, am implinit 33 de ani[q][q][q], mai un pic , fac 40 si dupa inca un pic intru la menopauza!![q][q][batcap][batcap] Maine seara mergem si noi cu Biuta la Luna Parc.Acum am terminat cu ea cu baia, merg si eu la dus si o culc pe Biuta, ca azi nu am culcat-o dupa-masa ca sa doarma repede si adanc acum seara ca noi avem treaba[xinpat]Ce mama denaturata sunt!Clau savureaza din plin viata in doi!!![xinpat][xinpat][xinpat]Clau ai mobil?esti pe Orange?[pup][:X][pup][:X]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau daca mergi la linghispir iti garantez eu ca nasti!!!!!!!...si inca la inaltime.[parasuta] [hia] Magda eu n-am ajuns inca la faza sa-mi fie frica ca se trezeste Dragos cand facem[xinpat],dar m-am gandit....Pana acum n-am avut nici o grija.Deja daca ma vede dezbracata(nu goala)imi zice:"mama tita" [balcon]. Mai ales ca e baiat,cu fata era mai simplu.Asa va trebui sa fiu atenta. [;)] alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu doarme copilul!![q][q][q]Acum s-a dus taticul cu ea la culcare. Alina mai ai pana la faza asta, dupa 4 ani mi-am facut probleme, pana atunci trai pe vatrai. Multumesc Anto pt urari. Fetelor daca vreti ceva interesant sa cititi intrati la sb "sex in timpul menstruatiei", te crucesti ce citesti acolo!! Alina nu stiu cand ajungem la voi?!Noroc cu netul.Ai mai rezolvat ceva cu serviciul? [majoreta][majoreta][majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina la raul de inaltime de care sufar eu numai bine mi-ar prinde o tura cu linghispiru'....[:-)))][:-)))][:-)))]... Si eu abia astept sa pot iesi cu bebe la plimbare pe malul Muresului... Fetelor am o problema...[q][q][q]...ma tot gandesc sa-i pun alt nume la bebe pentru ca nu vreau sa-i spuna nimeni Domi, iar primul instinct va fii sa i se spuna asa...asta pentru ca asa il cheama si pe fratele mamei si eu nu-l suport si stiti si voi ca, sau poate doar mie mi se intampla sa asociez numele cu persoane...[bang][bang][bang] Doamne ce usor ar fi fost daca era fetita...aveam pregatit de mult timp....[batcap][batcap][batcap]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...