Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Arad...? (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salutica! [hopsieu], am aparut in sfarsit...azi am avut o zi de pauza, am dormit toata ziulica si dupa ce a venit Claudiu acasa am plecat la plimbare pe mal...am stat vreo 2 ore...a venit in sfarsit primavara... Se pare ca bebe meu nu se grabeste sa vina, ii place la mamica lui in burtica...am si prestat [xinpat][sex]si tot nimic....sa vina cand vrea el...sanatos sa fie.... Nu va faceti probleme ca daca nu va scrie Clau va va scrie o prietena de-a mea de la mamici martie- aprilie...va va anunta oricum cineva!!! Pupici! [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina noi locuim in Micalaca si tot aici ne facem casa.De 3 ani o tot facem.Daca vindem apartamentul la cat vrem noi ca oferte am avut dar n-am vrut sa-l dam, ne putem muta dar bineinteles fara finisaje mult ci doar strictul necesar.La finisaj cred ca ne trebuie inca 5 ani la ce mare e casa. Va pup fetelor...Clau chiar o fi nascut???[batetoba][batetoba][batetoba]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau ne-ai creat emotii,chiar ca tu nu ai mai facut de-astea sa nu ne scrii atata timp.M-am agitat eu degeaba [bang][bang].Ai avut contractii ieri?Am citit la Mamici de martie- aprilie,ca am vazut ca nu mai apari. Probabil bb tau vrea sa vina exact in 20 cum a zis doctoru'.[baietel] Oare Alina33 cum sta cu degetul,sper ca nu a ajuns la chirurgie.[bruta] Unde a ramas sa ne intalnim pana la urma? La Il Padrino? [colegi] alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina mama promit ca nu mai fac...[iartama][iartama]...intradevar ca am avut ieri contractii dar vad ca ne jucam...eu cu voi si bebe cu nervii mei....[alcool][alcool][alcool] Mai eu chiar as prefera sa mergem la "Il Padrino"...[papica][yami]...dar asta depinde sa vedem ce vrea si Alina33... Apropo Magda nu si-a dat cu parerea, ca doar nu crede ca ea scapa...[bere] Ramane sa-si de-a si fetele cu parerea...eu zic ca asa ar fi cel mai bine, sa cadem de comun acord...sa ne simtim toate bine...[bis][bis][bis] Pupici!![dual][pup][:X] http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor eu m-am gandit sa le luam la rand pe toate ,[alcool](am glumit) Eu sunt sigura ca o sa ne simtim bine ,mai ales daca va fi timp frumos[biz],egal unde o sa ne intalnim . Clau mie tare mi-e frica ca o sa ne intalnim la Matern...[:D]Nu stiu ce idei sa-ti dau sa nasti zilele astea ,mai incearca[xinpat] poate putin vin rosu (sa-l bea sotul tau)[cheers] Si aici a venit in sfarsit primavara ,a fost o caldura azi[8D] de a trebuit sa ma obisnuiesc cu ea .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Am fost azi la doctor la control si mi-a spus ca daca nu nasc pana saptamana viitoare probabil ca ma interneaza in spital ca sa-mi provoace nasterea.[alcool][alcool][alcool]..mi-e tare groaza...[bang][bang][bang] In rest bebe e bine, chiar foarte jucaus! [copil][copil][copil] Sa stiti ca de doua nopti prestam[xinpat][sex] la greu dar vad ca fara nici un rezultat...se pare ca la bebe chiar ii place la mamica lui...[am] Eu ma misc tot mai greu, imi sunt foarte foarte umflate picioarele, nu mai am cu ce sa ma incalt...[starwars] In rest totul e foarte bine........ma bucur ca a venit primavara!!!!! [bis][biz][bis][biz]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor.Eu cred ca trecem direct la vara,nu la primavara,ce ziceti? Ce cald si ce fain a fost azi[bis][bis].Am trecut de la geaca de iarna direct la pulover. Voi ce faceti,nu mai stati in casa daca a venit caldura,nu? [aerob] [bascket] [bicla] [hop] [fuga] [hagi] [huta] Acestea ar fi cateva din activitatile pe care le faceti afara!!!!! Dragos doarme,astept sa se trezeasca si sa mai stam pe-afara,am fost si la amiaza.Afara nu face altceva decat sa fuga pana e transpirat tot,ma dispera cu fuga asta.[hot][hot][hot][hot] V-am pupat ca s-a trezit piticu' alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...