Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Arad...? (4)


Recommended Posts

Multumesc Clau ca te-ai gandit la mine sa nu-mi dai motive sa ma stresez.[batcap][batcap] Ce ziceti fetelor de vremea asta calda [biz][biz][bis][disco][9cer][majoreta]? Sunt 20 de grade.Nici nu stim cum sa ne imbracam,am putea in tricou cred. Clau poate ne intalnim cu Anto la barul din curtea Maternului.[bere] alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Alina M va distrati bine pe afara? Eu stau pe balcon ca nu pot iesi afara deoarece ma dor ingrozitor de tare picioarele si nu pot umbla si toti dracii vin pe mine....[bang][bang][bang][bang] Se poate rezolva o intalnire si la barul din curtea Maternitatii daca tineti voi neaparat...[:-)))][:-)))][:-)))]...eu chiar nu tin neaparat...[alcool][alcool][alcool] Apropo m-am facut si eu verdiuta ca doar a venit primavara si am inflorit...[biz][biz][biz]...ce texte am in mine..[:-)))][:-)))][:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina M. si Cristi am gasit ceva fain pe forum pentru voi... http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=23370 aici puteti sa va impartasiti experientele cu bebe...sper sa va placa...e un subiect nou deschis... [biz][biz][biz][biz][biz] [bis][bis][bis][bis][bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau mersi ca ne-ai zis de subiectul Mamici din 2002,am postat deja acolo.Nu i-am facut inca poza la Dragos cu noua freza ca nu a venit Calin acasa inca sa-i faca(ii face cu telefonul mobil),dar poate mai tarziu.O sa va pun poza cu Dragos cu roaba. Am stat afara de la ora 17 pana la 20.Eu sunt foarte obosita dupa cat m-am agitat la Dragos sa mai stea linistit,el nu s-a obosit deloc si a fugit non-stop.[aerob][aerob] [bicla] I-am scos si bicicleta,dar a trebuit sa-l imping eu ca nu ajunge la pedale. Clau si Alina,anul viitor o sa va aud si pe voi povestind despre bb vostri.Sa va adunati multa energie si rabdare,ca uneori iti vine s-o iei razna.[toanerele [starwars] [bang][bang] Aici puteti vedea poza cu Dragos cu roaba: http://community.webshots.com/photo/123740251/125607234VYmNik alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca eu am uitat sa va zic ca a mai adaugat sotul meu poze in album si le-a aranjat cat de cat pe ani. Abia astept Clau sa vad si eu poze cu Dominick [baietel][bb].Clau tu ai citit povestea lui Dragos cu roaba? Dragos are foarte multe poze,pana aproape la 1 an i-am facut un film pe luna.[foto][foto][foto][foto] Oare celelalte fete pe unde sunt,a venit vara si nu mai sta pe-acasa.[fuga][fuga][fuga] alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina M. am citit si eu povestea lui Dragos cu roaba si m-a distrat foarte tare...e super dragut...imi plac mult copii zburdalnici...voi vedea eu cand va creste Dominick cum ne vom descurca... Probabil ca fetele profita din plin de primavara!!! Am uitat sa va spun ca azi pentru prima data m-am visat cu bebe in brate...sa fie oare vreun semn????? Pupici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am pus o poza in album cu Dragos tunsulica si cu masina lui noua care ia cumparat-o Calin azi.E super incantat de masina,abia l-am pus la culcare la 23,45.De fapt am pus mai multe poze,dar nu stiu de ce nu se vede decat una,maine se uita Calin sa vada care-i problema. Va pup si noapte buna. http://community.webshots.com/photo/123740251/126417365MORpPk alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...