Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Arad...? (4)


Recommended Posts

Intr-adevar se vad pozele de aseara toate,probabil nu s-a incarcat imediat ce le-a pus.Ce chin pe noi,ca a disparut masinuta.Am pus-o in balcon sa se incarce bateria pana dupa-masa ca sa se poata plimba cu ea pe-afara.Dragos nu stie ca-i in balcon,i-am zis ca a dus-o tata la reparat ca i-a cazut roata. [:D] [:D] Ce fain e afara.Vara,nu gluma.[bis][bis][bis] [beach] Clau imi pare rau de tine ca trebuie sa stai in casa pe vremea asta,dar vor veni zile mai bune si pentru tine [majoreta][9cer].Cand ma gandesc ca acu' 2 ani pe vremea asta eram in situatia ta!(sau pe-aproape)[^] Cristina cum v-ati distrat de ziua lui Mihai,ati facut chef? [bum] Magda,Anto,Alina pe unde sunteti? [colegi] http://community.webshots.com/album/123740251oTQRSk/2 alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor sunt gata ca bateria.Am avut o saptamana super incarcata.Acum am ajuns acasa, beau o cafea(acum se face) in balcon si ma apuc de curatenie chit ca sunt tare obosita dar maine am din nou o zi incarcata..[help][help][help] Nu stiu daca mai intru pana duminica. Clau nastere usoara!!!![majoreta][majoreta][majoreta][pup] la toata lumea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt f. obosita ,am avut mult de lucru la fel si maine .Ma apuc si eu imediat de spalat geamurile ca am tot amanat ,deseara vine o prietena sa fugim ,de trei zile fugim in fiecare seara,si nu stiu daca o sa mai am chef ca toate ma dor [bang] Timpul e tot frumos ,deocamdata ,de sapt.viitoare o sa ploua . Am vazut si eu pozicile cu Dragos[cool],e tare dulce , abia astept sa-l vad . Clau ,mai scrie din cand in cand sa stim ce e cu tine . Si de la mine o nastere usoara ca azi e 19 si maine probabil nasti ,in caz ca nu mai intru pe forum i-ti tin pumnii . [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutica!!!! Am avut ceva probleme cu calculatorul [(pc]si a trebuit sa-mi astept sotiorul sa vina de la servici sa-l repare ca altfel faceam scandal...[duel]...am ajuns dependenta de calculator...[bang][bang][bang] Eu ma simt destul de bine azi, doar picioarele astea ma omoara...sunt umflate si arata ca picioarele elefantilor...dintr-o bucata...[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]... Magda, Anto imi pare rau pentru voi ca ati avut mult de lucru!!! Anto ce as mai fugi si eu...ca tare mult imi place sa fug [fuga] si sa fac gimnastica [greutati]...nu ca s-ar fi vazut vreodata asta...[:-)))][:-)))][:-)))] Magda spor la munca...dar las ca apoi cine o fi ca tine...cu casa, tare mult te invidiez....ce mi-ar placea si mie sa am casa [q][q][q]....poate intr-o buna zi vom reusi sa ne facem si noi casa...[alcool][alcool][alcool] Alina M. dar cum pacalesti si tu bietul copil...cred ca e tare necajit ca nu are masinuta, mai ales acum dupa ce a si vazut-o...da-i un pupic din partea mea ca tre dragut mai e....[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetelor.De vreo jumatate de ora am intrat in casa ca am fost la plimbare cu masinuta si tare obosita sunt. Clau si eu am avut picioarele umflate tare si umblam cu pantofii lui maica-mea.Eu port marimea 36 si ea are 39 si imi erau buni.Iti dai seama![:-)))] Saptamana viitoare ma apuc si eu de curatenie,spalat geamuri,perdele...Maine il pun pe Calin sa-mi spele geamurile la balcon.[bang][bang][bang] Eu nu pot lucra numai cand doarme Dragos ca el e foarte dragut si ma "ajuta" la toate treburile.Mai ales daca e vorba de baie,apa,spalat. Magda si Anto spor la curatenie.[majoreta][majoreta]Mie-mi place foarte mult sa fac curatenie [rufe][vase][spala],dar sincer la bucatarie cu mancarea nu-mi prea place [zz].Nu prea am ce face,ca nu are cine sa-mi faca si trebuie sa fac.Imi cumpar tot felul de reviste cu retete de mancare si mai copiez de pe internet,dar nu ma prea stresez cu ele.[:p] alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce noroc pe mine...eu am cine sa faca curatenia...[papica][rufe][vase][spala]...a mea mama s-a apucat deja de curatenie si sincer mie cam mila de ea...ea lucra si eu stau si ma uit la ea ca scroafa, dar intr-un fel e de vina ca nu-mi da voie sa fac nimic....ca ea zice ca ea cand a fost gravida n-a avut cine sa o ajute si daca o am pe ea sa ma bucur si sa profit cat pot de mult....o iubesc mult de tot, e o mama extraordinara si am mare, foarte mare noroc cu ea...[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] Alina eu nici la bucatarie nu am voie, ca cica eu nu stiu sa fac mancare si ca nu avem loc amandoua in bucatarie, nu ca nu ar avea dreptate dar as vrea sa o ajut si eu cu ceva si nu ma lasa...ma scoate din bucatarie....[alcool][alcool][alcool][alcool] Cred ca de aia ma si plang atata, ca ma doare una, ca ma doare alta, pentru ca am timp sa fac asta...[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce noroc pe tine Clau,fii bucuroasa![majoreta][majoreta][majoreta][9cer][9cer][9cer] Cand merg la parinti nici pe mine nu ma lasa maica-mea la bucatarie,dar eu nu ma supar.Cand m-am maritat nu stiam sa fac mancare,dar cum se zice "nevoia te invata".[batcap][batcap][batcap] Acum ma stresez si cu meniuri de bb.Nu ii fac mancare separat la Dragos,dar uneori ii fac ce cred eu ca-i mai bun,ca doar el trebuie sa creasca.[patut] Mi-a fost destul de greu dupa ce am nascut ca nu a avut cine sa ma ajute.In primele 2 saptamani facea Calin mancare,bineinteles cum ii spuneam eu.[yami] Nu a facut pana atunci si nici de-atunci incoace.M-a ajutat foarte mult dupa ce am nascut si cu asta am avut noroc.Acum e foarte ocupat cu serviciul si sunt multumita daca are grija de Dragos sa-mi pot face lucrul linistita.[pace][pace][pace] [pup] alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claudelule chiar ai mare noroc cu mamicuta ta ,eu stiu ce inseamna sa fi gravida ,sa ai copil mic sau mare si sa nu ai pe nimeni sa te ajute ,macar cateodata .Esti o norocoasa![cool] Alina tu cu[bonjovi] te plimbi cand e asa timp frumos?Ce mai face Dragos, cred ca se bucura si el pe deplin de timpul asta frumos[bascke Magda spor la curatenie si pupici [pup]Biancai ,eu am terminat cu geamurile,ca nu am multe ,restul mai las pe alta data . Cristina ce-ti mai fac printesele ,m-am mai uitat o data la ele ,doamne ce mi-as fi dorit si eu gemene . Alina33 ,cum esti cu degetul si cu sarcina ,sper ca totul e ok. [pup] Clau cum esti?Nasti maine sau il faci berbecut ? Sa stii ca zodia berbecilor e f. buna .Eu ma rugam lui d-zeu sa fie berbeaca .Vezi ce mai poti face la noapte[xinpat]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anto,nu m-am plimbat cu masina,eu pe jos si Dragos cu masinuta lui.[bonjovi] Clau,salutare pestisor,va fi berbecut! Nicicum nu vrea sa iasa bb tau.E incapatanat,numai cand vrea el.Vezi ca berbecutii sunt cam incapatanati,dar au si multe calitati bune.[^] Alina33 nu ne-a mai scris cum e degetelul ei,speram ca bine.Mie mi s-a parut ca am vazut-o azi la membri on-line si m-am gandit ca ne scrie,dar poate n-am vazut eu bine. Noapte buna fetelor![nani][nani] [pup] [hia] alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...