Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cea mai arzatoare dorinta!!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 29
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ce-mi doresc cel mai mult? SANATATE! pentru mine, pentru bebelu care vine, pentru sotul, pentru frati, parinti ,bunici,si... daca nu vreau prea mult, sa ne ajute Doamne Doamne sa ne luam o casica a noastra anul asta! Pupici [pup] si la toata lumea sa se indeplineasca toate dorintele![cheers] Nally
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Initial creeata de Anca Wish
Cea mai arzatoare dorinta a mea e sa am un bebe. Daca s-ar intampla, cred ca as plange de fericire o saptamana. Voi ce va doriti?
Si eu imi doresc cel mai mult si cel mai mult sanatate pt bb-ul pe care il astept si pentru familia mea si pentru toti prietenii si pentru voi. Daca vei avea un bb sa ne spui si noua sa plangem si noi de fericire alaturi de tine. Roxana[gravi] 24 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu-mi doresc decit sanatate. Pentru puiul meu, Andrei-Nicolae, pentru Cristi, pentru Bogdan si Simona, pentru toti copiii de la ajutor umanitari, pentru baietelul Luizei si copiii lui mamaluitheo. Pentru toti copiii din aceasta lume! "Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean Cocteau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai arzatoare dorinta ar fi BB nr. 2, dar mai intai as vrea sa-mi schimb locul de munca cu unul mai bine platit. N-ar strica nici o locuinta proprie, inca stam cu mama. [:I] Sanatate sa avem si poate reusim sa le facem pe toate cate ni le dorim, pe rand. [zana] Nina & [copil] Nina-Cristina (2 ani in ianuarie) http://www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un job care sa imi aduca satisfactii personale si sa fie si bine platit, un apartament al meu, fericirea familiei mele (tin la ei mai mult decat orice pe lumea asta), rezolvarea problemelor prietenului meu si puterea de a accepta ca aceste dorinte nu mi se pot indeplini (cel putin pentru moment) "I shall be telling this with a sigh Somewhere ages and ages hence: Two roads diverged in a wood, and I-- I took the one less traveled by, And that has made all the difference."(Robert Frost)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dorintele mele arzatoare ... o casa, eventual la curte ... un bebe sanatos ... sanatate noua si putere ca sa le putem face pe toate. am mai avut o dorinta arzatoare dar care intre timp s-a indeplinit ... sa iubesc si sa fiu iubita. si acum sunt! de un om extraordinar! Io
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce mi-as dori eu? Sanatate, sa ajung la termen cu sarcina si copilul sa fie sanatos, sa depaseasca parintii mei criza cumplita prin care trec (sa-si gaseasca tata un job uman), sa ii mearga sotului bine afacerea anul asta ca sa mai recupereze din pierderi... Cred ca e cam mult pentru un singur an... Dana M [gravi] 20 saptamani 29 ani si 7 luni DPN 26 iulie Dr. Badiu Alexandru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...