Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cea mai mare realizare pe 2003?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 33
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor, nu pot spune inca despre realizarea mea...copilul...pentru ca in 2003 abia l-am cunoscut pe viitorul meu sot...so...2003 a insemnat pt mine un inceput de drum, de viata, o realizare mare, ceva ce asteaptam de mult (avand in vedere varsta mea 28), dar uite ca Dumnezeu s-a uitat si la mine, si a zis: ''cred ca acum este timpul''....Si cred ca la anul 2005, daca ne ajuta Dumnezeu vom putea spune si noi ca bb este realizarea cea mai mare. Iar anul acesta vom face nunta [amoras], in octombrie Pupicei[biz] Albinutzza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pitycelul din burtica!!!!![:D] El e realizarea noastra cea mai mare ...!Acum are 5luni si aproape trei saptamani in burtik dar sunt sigura ca este si o sa ramana toata viatza realizarea noastra cea mai de pretz![:D][:D][:D] ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cea mai mare realizare pt.mine a fost chiar anul in sine:a fost primul an in care mi-am practicat meseria si primul an in calitate de mamica.a fost greu si plin de incercari dar a fost un an superb pt.ca m-am simtit un om implinit.ani buni la toata lumea!!! virginia si ioana alexia P.S. Mirona,la multi ani Andradei!sa va traiasca si sa va bucurati de ea!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...