Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cea mai mare realizare pe 2003?


Recommended Posts

Multe, foarte multe s-au petrecut anul acesta...Romania, cumparare de 1 casa in State, una in Bucuresti, deci din punct de vedere material, un an OK...relatia cu sotul s-a imbunatatit, baietii sunt maricei si sanatosi, Slava Domnului, iar eu mi-am rezolvat unele probleme interne... oana olson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 33
  • Creat
  • Ultimul răspuns
In cazul meu cea mai mare realizare a fost bebe, conceput si nascut in 2003. Ne-am mutat intr-un loc mai bun si am avut parte de f multi prieteni buni si toata lumea a fost f draguta cu noi. Familia mea l-a acceptat pe sotul meu in sfarsit si acum ne intelegem toti f bine. La facultate am luat numai A (10) desi vomam tare rau si mult si abia ma tineam pe picioare... Deci s-a dovedit a fi un an f bun pt mine. In legatura cu greutatea: m-am ingrasat f mult inainte de sarcina, am slabit apoi in sarcina (la inceput) si apoi iara m-am ingrasat, rezultatul este ca eu vreau sa mai dau macar 5-10 kg jos. Nu m-a deranjat pana anul asta...[:D] SCARMANUS tu cum ai slabit? please spune-mi si mie![flo] pupici, allya si alex-dinu (28 oct 2003) http://community.webshots.com/user/allyalex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In anul 2003 ne-a ajutat Dumnezeu foarte mult,impreuna cu sotul meu am reusit sa venim in Japonia - a fost un drum anevoios,cu toata bataia de cap datorata actelor,vizei,etc.. - acum suntem sanatosi,familia la fel,iar aici am realizat enorm de multe...visurile noastre capata contur. De acum vom avea casa noastra,si un trai decent! Si asta datorita lui Dumnezeu,si familiei care ne-a sprijinit! Sorina. "If you respect others,they will respect you!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...