Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aripi pentru copilul meu


Recommended Posts

Dragele mele, m-ati facut sa pling de-a binelea. Si puiul meu este la mama in Ro, am dus-o acum 10 zile si mergem si noi de Pasti,plecam luni de aici. MI-e asa de dor de ea, vorbim la telefon si de 2-3 ori pe zi, dar cum ma aude il cere pe Papa (asa ii spune sotului meu, pt ca el vorbeste engleza cu ea). Si ii face declaratii " Papa, I love you" si eu nu primesc nici macar un pupic. Si sufar....Stiu ca fetitele sint mai legate de tati si sper cind mai creste sa fie foarte legata de mine si sa fim cele mai bune prietene. Cum bine spunea un scump micutz: "O iubesc asa de mult ca ma inteapa inima". Sa ne traiasca copilasii si noi pe linga ei, sa ne bucuram cit mai mult de inocenta si frumusetea lor! [flo][flo][flo][flo][flo] GabiG si Francesca 1an9 luni Pe lumea asta exista un singur bebelas (copil) perfect! Si fiecare mama il are! http://www.geocities.com/adrianb74
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 42
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Deja a devenit obisnuinta[:D], in fiecare vineri si simbata ne gaseste acasa...se baga in pat la noi si nu conteneste cu intrebarile si raspunsurile pregatite se pare de dinainte;este gidusa casei; ...mami si tati nu merg azi la lucru; ...astazi mergem la caluti, nu-i asa?(si intre timp isi roteste ochisorii negri spre tatal ei - si eu il vad cum se topeste si parca ar vrea sa o manince de dulce ce e) ...mami,tati, hai sa punem muzica sa dansam...la care taica-sau pune muzica...incepe dansul dar ei nu i se pare destul de tare...asa ca pune aproape la maximum si continua sa danseze si sa cinte ...mami, toate fetitele au fustite si rochite ca si mine, cine mi-a cumparat rochita? eu ii raspund: mami si tati /la care ea ne intoarce replica, da?! atunci mergem la Cannion(mall) sa cumparam inca [:D]... In fiecare zi iese in parc cu bunicul sau bunica si nu uita sa-mi aduca cite o floricica...asa cum spunea astazi "perah" mami este floricica. Eu i-am spus ca ea este floricica mea cea mica si draga dar sint inca doua in casa, chiar daca ceva mai mari. "Un sfirsit e un inceput..." ella& com.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...