Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa! (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cleo, dulceata, uite, imi cer iertare pentru influentele malefice trimise la damigeana spre urmasele lu' scarlett[iartama][iartama][popa] :)) promit sa dispar si eu din peisaj pentru o vreme caci treburi importante ma cheama la datorie[papica][yum] desi as prefera sa [beach] si sa [majoreta] aici cu voi. dar daca tot n-am de mers la job azi, incerc sa ma urnesc catinel-catinel [marinar] spre dormitorul de oaspeti, ca imi vine mama soacra [parasuta] joi si eu n-am terminat decoratiunile din cauza de [(pc]. mai vin si DC (adminii, wow) la fata locului ca sa [surf] si tre' sa ma fac mumoasa [am] ca e in joc imaginea americii, valeu. [titanic] asa ca, o dupa amiaza placuta va doresc tuturor celor care sunteti inca in campul muncii capitaliste [nani], ma duc sa-mi spal pacatele cu chores dupa o dimineata virtuala [vase] si promit sa ma intorc repejor [testoasa] mai pe seara sa va ingan cantece de leagan in loc de "noapte buna" [bum] p.s. am dat in mintea copiilor cu "jucarelele" astea [colegi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

conchita, m-ai dat gata cu toti mutzunachi astia, zi asa, mama soacra vine tooooomna din californicuta in balon? [wow] o s-o iau si eu catinel inspre gradina, poate plantez vreun bulb, o gura-leului, ceva :) va pup pe toate si pe toti si va "vad" mai incolo [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LauraT,......vin in ajutor.[:D]mie imi place mult la curatenie[:D].....uffffffffffffff doamne! ca la mine stau gramada toate intoarse prin casa si nu mi le face nimeni(si asa ca nici prunci nu am)dar am unul mare care le imprastie pe toate,mai rau ca si copii astia mici.si eu stau pe computer toata ziulica.[bang][(pc] Lexi,haide si pe mine si ma ajuta?...platesc bine?[:D][:D][:D] ...o zi faina...haideti ca pina vine seara, mai auzim o citeva barfulite pe 'ici[pup] mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aloha, acus imi venii in simtire dupa calatorie...ca dadui acolo de petrecere dupa cum v-am zis.Si ma uit acum d ejur imprejur si ma apuca groaza..am avut numai planuri ptr ziua de azi si efectiv am dormit...ca m-am straduit din toate puterile sa nu beau cafea, insa nu ma pot ridica din pat.Nu imi vine mie sa cred,..efectiv nua m vlaga..am dormit pana la 11.00 ,am mancat , apoi acum e trei si eu m-am trezit dupa a doua partida de somnoleala.Nici macar nu dorm ca lumea, e o agonie asa ...in fine lume, trebuie s aincepem sa ne gandim ce pregatiri facem de Paste cu ceea ce gasim aici.ADeca, de la vopseaua de oua(ar fi prima data ptr mine in viata mea ) pana la Iepuras...la mine asta ar fi primul Paste aici.Anul trecut, eram in canada si uite ca mi-am amintit ,am vopsit oua cu o chestie ptr copii(ca un fel de trafalet in miniatura),dar nu in maniera clasica...As vrea oua rosii..abia astept sa ma luminati ce si cum,de la cum se numeste vopseaua de oua,care e faina,etc pana la ce pregatim de papa bun...va pup ... Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am zis ca lucrez, dar nu ma pot abtine sa nu dau pe aici. Laura_O se numeste egg dye, mai bine ia food coloring de aia in sticlute mici de plastic, cinci intr-o cutie, coloreaza mult mai bine decat pastilele care le iei in trusa de copii. Daca gasesti din aia greceasca (aveti greci in jur?) e si mai bine. SI mai buna e cea din RO. Noi facem miel de obicei, desi numai eu si cel mare suntem amatori, dar o pulpa tot cumpar. Stii de ce esti obosita? De la bebe, dupa ce treci de luna asta o sa fii mai vioaie. Eu dormeam cu capul pe birou, asa ca e mai bine daca ai pat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...