Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa! (6)


Recommended Posts

wow... partea nr. 6, 7 pagini... si io care rasfoiam si rasfoiam sa vad unde am ramas, pana m-am prins ca e vorba de sectiune noua... subiectul asta e ca la computere, cumperi azi unu' si maine-i demodat. mda, nu prea am ce sa va povestesc, am intrat doar sa va pup. la mine-i soare si frumos, dar maine cica va ninge :)). a la ny... ps vv, andrada nu-i din nj? http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si mie mi-e cam greu sa stau departe. Lucrez ceva si apoi refresh ecranul!!!! Mi-e groaza cind ma gindesc ca vine pastele!!! Incepe mama cu spalatul geamurilor...cred ca sintem singura familie de pe strada care stam cocotati de doua ori pe an pe afara sa spalam geamurile...(am trei etaje cu geamuri pe doua parti....o adevarata placere) Am o intrebare pentru cine tine post. Eu am baiatul mare la scoala particulara (greaca ortodoxa) si la greci cind tin post ei au voie sa manince shrimp, lobster, clams, mussels. Vroima sa stiu daca la noi este voie. Mama mea nu a vrut sa intrebe la biserica ca a zis ca-i este rusine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kuku-bau, am trebaluit nitel dar am obosit, vai, batranetile mele. si cum cel mai confortabil scaun din aria vizuala fuse tot asta de la computer, am intrat sa va salut (IARASI) si sa va spun ca astept cu nerabdare sfaturile pentru Pasti. Laura O, bine ai revenit, si eu tot asa cred, ca e de la bebitzu, dar poate te-a obosit si calatoria. Laura T, ce e ala crentz?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Carolyne Pentru ca se apropie data plecarii ma intreb daca anumite produse le gasesc si acolo. Unul dintre ele ar fi samponul Nizoral pe care in R il cumpar numai din farmacie (fara prescriptie medicala). In State gasesc acest sampon sau ceva similar si unde? Si daca da am nevoie de recomandarea dr-lui? Si mai voiam sa va intreb un lucru: daca risc si iau niste seminte de leustean, cimbru, na, ceva romanesc, si le descopera vama ce se intampla in afara de confiscarea lor? Este posibila si vreo amenda? Va multumesc mult, Carolyne si bebita din burtica
Carolyne, inca nu am citit daca ti-au raspuns fetele, insa iti raspund si eu: Nizoral se gaseste si aici, insa e mai scump decit in Ro. Nu mai stiu cit costa [bang], da' stiu ca am renuntat sa imi iau, cind am vazut pretul aici. Seminte, iti dau eu o idee cum poti aduce: pe spatele geamantanului (din acela cu role), am un buzunar cu fermoar; practic, nu se vede decit daca intorci geamantanul cu spatele, si nici nu-ti umbla nimeni in el, ca nu ai de ce sa iti pui lacat la acel fermoar (cine e asa de nebun, incit sa fure seminte?). eu am bagat acolo si pliculete cu seminte, si amestec de "Verdeturi din Gradina" de la Knorr... n-am avut niciodata probleme. ____________________________________________ oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani... http://community.webshots.com/user/atomskin-date
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...