Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa! (6)


Recommended Posts

lexi, vezi ca pentru spalat geamuri exista windex pe care il atasezi la furtunul cu apa si spala geamurile a-ntiia si in record de timp. Sotul meu a facut treaba asta si au iesit geamurile luna. Nici nu trebuie sa le mai stergi de apa, nimic. Cind se usuca apa is curate ca oglinda. http://community.webshots.com/user/emma_ana http://community.webshots.com/user/emma_ana_musat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by lexi
In capitolul viitor, despre vopseaua de oo, cum vopseste ea orice, numai oole nu. :-)
hahaha, asa vroiam sa zic si io, da' n-am vrut sa-i tai avantul pionieresc Laurei_O. sau, mai curand, sotului L_O, ca dansul se ocupa cu trebile astea... :))) http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, sa semnez si eu pe ziua de azi [hop] Si eu am venit la 18 ani, de fapt la 15 prima data si pe urma am luat o pauza si am revenit [flo] Am facut un an de liceu aici si facultatea toata, si acu' tot prin facultati mi-s [B)] in anul ala de liceu n-am avut colegi romani, nu era nici un roman pe o raza mare maaaare si cum pe vremea aia nici internetul nu era inca atat de accesibil a fost cam nasol din punctul asta de vedere [xx(] in facultate in schimb am avut puzderie de colegi romani, cand eram in anul I nu erau asa de multi, da' am dus campanie serioasa de recrutare si s-a strans gasca [il] si pe-aici suntem o gramada, chiar din fostii colegi de facultate suntem vreo patru, ne-am teleportat in grup de pe o coasta pe alta [:o)] De vreo zece zile soare soaaaaare pe aici, se pare ca a venit vara si nu se mai dezminte [8D] Iar io mi-s tare bucuroasa ca astazi am implinit sase luni de cand sunt cu prietenul meu si la pranz am iesit la picnic si ne-am dragalit prin iarba [:p] e, fara indecente prea mari, ca de, eram in mijlocul campusului, da' a fost tare dulce. Pupici, Lai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a, sa va mai zic ca io mi's cam americanizata la capitolul curatenie, a se citi cam lenesa, m-am distrat de faza cu calcatul, Anamaria, eu cam tot asa fac, imbrac hainele direct din uscator [ups] rar mai calc cate-o camasa, iar categoria costume ajunge la drycleaner's. mama mea - care e in Romania - se inspaimanta cand ii povestesc asemenea amanunte. nici cu curatenia mare bi-anuala nu prea le am, e adevarat insa ca inca stau la camin asa ca mai am o scuza, poate cand m-oi muta la casa mea sa ma mai invrednicesc si eu [batcap] Lai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lai, nu-i bai (rimeaza) cu calcatul, la capitolul asta m-am americanizat si eu. calc camasi si rochii, chestii d'astea care chiar nu ai cum sa le imbraci altfel si nici ture la curatatorie nu prea imi vine sa fac. dar restul, puah, nici gand. nu pot sa dispretuiesc legea locului, nu? :)) Veve, fii pe faza ca se apropie pagina 10 din povestirile noastre nemuritoare, ai salvat listuta? (mdeh, am si eu o obsesie ca suntem multe si nu tin minte locatiile tuturor am scris cu maro, am naucit-o :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bei conchito,recunosc c-am stat o secunda si m-am gandit cand ti-oi fi editat mesaju' si de ce,ca apoi sa-mi dau seama ca nu pot edita la "calatorii",ca-i maro da' nu-i "comic sans" si "bold"...etc,etc.Ca sa vezi ci de-a probleme am io![alcool]Asta e...tre' sa recunosc...inca mi-or mai ramas coditele blonde pe la dedesubturi!...Dada,obsedato [:p],am salvat listutza;tura asta n-o mai mushc!Scrieti mai repede sa se faca 10 pagini pan' ma culc (aveti 6 ore la dispozitie),c-altfel iar va ploconeste Julie c-o lista d'aia plicticoasa alb-negru![majoreta] [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...