Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din USA, poftiti la o barfa! (6)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Veve Mircea,daca subsolu' tau e dotat cu ce se vede in poza,cre'ca te-ai lipit la vreo 50 de musafire!Io acu'-as sari-n avion...norocul tau ca nu ma mai primesc astia![:D]...
pentru tine o sa mai avem rabdare citeva saptamini...pina cind te lasa astia sa zbori din nou.. mn
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Neata, fetele. Puteam sa va zic mai devreme, ca si cocoselul meu e var de-al doilea cu ala din curtea lui Veve, dar atata m-am invartit pe langa cafeaua aia, ca s-a facut in juma de ora, numa de dragul de a sta langa ea. Mi-aduc aminte de apa lui Murphy, care nu fierbe niciodata daca te uiti la ea. Ca tot veni vorba, cu ce cafea va cafeliti? Noi eram fideli lui Jacobs in Romania, aici am dat-o pe starbucks si pe yuban, dupa ce le-am dat o sansa tuturor. Intre timp, am reincercat Jacobs, una cumparata de la magazinul local ruso-european, alta adusa chiar de la mama ei, de mama mea, de la alimentara neaosa romaneasca, insa gustul mi s-a parut schimbat. Sa fi suferit io vreo modificare papilo-gustativa de cand cu trecerea de la ceasca la cana de toate zilele? Fitzoasa nu-s, asta se esclude din start, daca va ducea cumva mintea la asa ceva! :-)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Carolyne
Si mai voiam sa va intreb un lucru: daca risc si iau niste seminte de leustean, cimbru, na, ceva romanesc, si le descopera vama ce se intampla in afara de confiscarea lor? Este posibila si vreo amenda? Va multumesc mult, Carolyne si bebita din burtica
Nu lua seminte de leushten shi altele, nu are rost sa rishti... sar putea dupaia sa te caute in gentzi shi sa te punsa sa scoti tot afara acolo, ai vrea asta? Flicitari pt viza shi pt bb din burta, ce este fata sau baiat? Semintze de leushtean va dau eu la toate cate vretzi, am gradina plina de el. Gabbriela & Julian [bibe] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/gabbriela_h/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Veve, deci nu esti blonda? [afro] :))) Lexi, io nu beau cafea de un an si ceva, ma tratez cu lapte in care torn juma de pahar cu sirop de ciocolata. are efect identic, as putea spune ca e chiar mai buna decat creta incercata de Petra pentru energizare :)) Elena fericito, trimite niste raze si la mine! fetele, toate, haideti in coltisorul asta sa va soptesc ceva la ureche, shuuush, sa nu ne auda Mircea: ce credeti voi, suna a invitatie pe fatza ce ne spune el acolo de pivnite, gradini, mese intinse cu faclii aprinse etc? [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna la toata lumea. Citesc aici de citeva zile si sint uimita de cit de repede se umplu paginile. As vrea sa me introduc: ma cheama Anamaria, sint de 13 aici in America, locuiesc la New York, sint maritata de 9 ani si am doi baieti. [url]http://www.ofoto.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=356836234103&page=1&sort_order=0[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine este o mare noutate sa conversez in romaneste. Eu nu vorbesc romaneste decit acasa cu parinti si baietii mei. Sotul meu abia rupe pe romaneste (el este de aici) mai mult cu privire la mincare (sarmale, piftie, etc). Cu toate ca este o mare comunitate romaneasca aici nu am prieteni romani. Nu am avut colegi romani nici in liceu nici in facultate!!! Am avut o bucurie nespusa cind am gasit acest forum!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua fetele cochetele (buna ziua si tie Mircea ca nu intri la categoria fetele cochetele)! Spor la scris - cit cuprinde! Va dau doar binete acu' ca e ora de prinz si sefa da nervos din piciorus, indreptindu-mi o privire plina de iubire gen "hai mama te mai mosmondesti mult cu biberonul ala?" Si ma-sa butoneaza iute-iute sa zica doua vorbe la fete.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...