Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din USA, poftiti la o barfa! (6)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Laura Takacs
Hai, ca mi-am pus si io poze de acasa de la noi, da' link-ul e cu poze de anul trecut din vara si toamna. http://photocenter.bestbuy.com/osi.jsp?i=67b0de21b34c7795e4f7
superbe poze!! prima mea impresie pe pamint american a fost ...wow..aici totul este ca si un sat de vacanta.... mn
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata fetelor! Semnez si eu condica , luni dimineata.. Bine ai venit printre noi Ocebine! Carolyne ,drum bun si numai bine! Binenteles ca se gaseste Nizoral (are aceea si denumire, pronuntia este diferita) in orice supermarket. Stai fara grija! Numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Conchito,unde vazusi tu veveritza blonda,pacatili meli?!!?[alcool]Fuse si se duse...acu' fro 5 anisori! Si daaaaaaa,ce zice Mircea acolo suna a invitatie pe fata![:D]Mergeti voi si puneti de mamaliga,ca dupa ce-mi golesc valijoara cu pijamale de spital o umplu cu tzole de baeram si viiiin![bonjovi] Anamaria,bine-ai venit![flo] [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi asteptam vara sa vina odata. Iarna asta a fost cam grea si ai mei baieti s-au saturat da casa...vor afara in curte! Sincera sa fiu eu m-am saturat sa ii tot infofolesc cu o multime de haine pina iesim afara. Cel mic, Alex-are 3 ani-, pina il imbrac simt ca para am facut aerobica...se suceste si se invirteste.....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ocebine Cu toate ca este o mare comunitate romaneasca aici nu am prieteni romani. Nu am avut colegi romani nici in liceu nici in facultate!!! Am avut o bucurie nespusa cind am gasit acest forum!!!
bine ai venit ocebine! dac-ai sti ce bine te inteleg, nici eu nu am avut colegi romani in liceu sau fac, le-am facut aici pe amandoua si , la fel ca tine, nici noi nu suntem parte din comunitatea romaneasca, desi se pare ca e destul de mare. asta si poate pentru ca noi locuim departe de zona unde stau cei mai multi romani. de-asta ma bucur si eu cand dau de vreo comunitate romaneasca, fie ea si virtuala [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Laura Takacs
Auziti, ia veniti voi la noi, ca ne punem piscina in primavara asta (cand o veni si primavara la noi, ca maine ninge). Si loc avem, de dans, de orice, si tufe, daca nu ajungeti pana in casa.
...eu aduc tuica... mn
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...