Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din USA, poftiti la o barfa! (6)


Recommended Posts

Io n-am rezistat si iar m-am infipt in carioci![:o)]Ce sa fac daca trebe musai sa se faca "marti seara" mai repede si nu stiu cum?!?!Tura asta mi-am salvat-o sa nu ne-o mai traga Julie![:D] Alabama Mihaelabebe-Athens Arizona Moniq (din martie?) California FLORYNA-Los Angeles Gabbriela-Los Angeles (Buena Park) Garofitza-San Diego Iuliana-Gold River Kim222-Laguna Hills Lai -Bay Area Ruxij-Sacramento Connecticut Alinuta-Stamford Florida Conchita Elenalove27-Davie mir1301-Ft Lauderdale Georgia aida_o-Atlanta Cleomax-Atlanta Illinois Carolyne-Chicago (din aprilie) danadarla-Chicago mn-Chicago petra-Chicago polux-Chicago PrInTeSs2- Chicago Indiana Amuleta-(in apropiere de Chicago) Doinna- Indianapolis Laura_Oprescu Kansas Crism Maryland Llaura-(DC area) Massachusetts andabrro-Greater Boston Nedda-Boston Michigan ANDRUSHKA-Detroit(cum intri pe dreapta)[:D] Ferigutza-Detroit Oana_B simonaM-Troy Minnesota Ancadm- Minneapolis/St. Paul Mississippi super-lia-Biloxi Nevada Calina73-Las Vegas New Hampshire Veve-North Conway New Jersey Andrada Roxy (incepand cu..?) Laura Takacs-Flemington New York Iubibubi-New York ocebine-New York Ohio Allya-Cleveland bAlly-Akron Pennsylvania Ann Marie -Philadelphia Monicutza3-Pittsburgh Texas casi lucamatei-Dallas Washington Lexi-Seattle Wyoming Silvia_popa-Laramie [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...