Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa! (6)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by conchita daca ai stii ce muuuult imi place sa stau aici cu voi si sa vorbim...nu-ti imaginezi! [pup]
subscriiiiu, desi imi propusesem azi sa gradinaresc, uite ca ma apuca pranzul aici cu voi. penca tot is in tara lu' scarlett, "after all, tommorow IS another day!" [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cleo, m-am nascut in Bucuresti, am facut liceul si facultatea (pshihologie si biologie) in New York. Sotul mi l-am intinlnit in liceu (ne cunoastem de la 17 ani) si apoi am facut doi ani de college impreuna (eu m-am transferat ulterior in alta parte). Ma bucur sa aud de altcineva cu aceeasi experienta...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Laura Takacs
Cleo, am mirosit io un iz de palinca la tine, chiar daca ai copilarit in Bucuresti.
da? ma bucur, desi n-am stat acolo mai mult de un an, simt totusi o legatura speciala cu locurile-acelea. curios este ca mi-am dus si feciorul pe valea izei si mi-a spus ca are impresia ca a mai fost pe acolo :) familia spune ca atunci cand m-au adus in regat aveam accent osenesc,nu ma intelegeam cu verii sau bunicii din partea mamei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ocebine Ma bucur sa aud de altcineva cu aceeasi experienta...
si eu, chiar nu am mai intalnit pe nimeni care sa fi venit aici ca adolescent. poate ne impartasim experientele si impresiile la o palinca buna de-a laurei, sau tabaram pe conchita, mai stii?[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...