Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac: ce am mancat azi? (4)


Recommended Posts

Carmen77, Eu, din cate am citit, fulgi de porumb nu ai voie, de altfel nimic provenind din porumb. Daca gresesc sa ma corecteze cele cu experientza in Monty... Eu sunt la faza 0, adica "lectura", "practica" urmeaza ....[:)] Atunci sa ma vedetzi cum "evoluez" [surf]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Caroline
Carmen77, Eu, din cate am citit, fulgi de porumb nu ai voie, de altfel nimic provenind din porumb. Daca gresesc sa ma corecteze cele cu experientza in Monty... Eu sunt la faza 0, adica "lectura", "practica" urmeaza ....[:)] Atunci sa ma vedetzi cum "evoluez" [surf]
Corect! Eu nici nu am remarcat! [:D] [pup] Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, Am o intrebare ca nu m-am lamurit: pot manca la cina branza grasa (nu stiu ce procent ca am luat-o vrac)? Azi: mere cereale cu iaurt 0,1% putina varza cu carnat, omleta cu cascaval mere si kiwi 2 rinichi fripti cu rosie, ridichi si castravete putina branza cu ridichi Si acum mor de foame!! [bang] Voi ce mai mancati seara? Ca nu mai stiu ce sa fac...[bang] Pupici, Adriana si [copil] Mihnea (11.11.03) http://community.webshots.com/user/bbcloanta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da ... am remarcat si eu ca nu as avea voie fulgi de porumb .. dar am luat din cei fara zahar ... o sa caut sa vad daca gasesc de ovaz sau ceva mai pentru cai [:D]. Azi: dimineata, acum jumate de ora - o omleta fara ulei+o rosie+ 10 feliute castraveti verzi la pranz intentionez sa bag niste piept de pui fiert + o salata verde iar seara ... o portocala si, dupa pauza de rigoare, un iaurt Sper sa ma si tin de plan ...[:D] Carmen http://community.webshots.com/user/carmen77102
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ValentinaG, cum ai facut sarmalutele, fara orez? Ca mi s-a facut o pofta...[pofta] Meniul de azi: dim - mar, lapte degresat cu paine integrala+gem fara zahar pranz - salata din rosie, castravete, ardei, muschi, branza, ridichi seara - piept pui la gratar Pupici si spor la slabit, Mihaela si Alex (1 an si 9 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi dimineata aveam 53.0kg fix! Deci am mai slabit ceva, ura!! Azi sunt in a doua zi de regim Scarsdale (cel postat de Korinna), ca am vrut sa-i mai dau un impuls cantarului si vad ca merge... Meniul de azi este: ora 10: 1/2 gref; ora 10.30: 3 crackersi integrali (in loc de o felie de paine integrala, ca nu pot sa mananc paine goala!) ora 13.30: o salata mare de fructe; ora 16.30: 1/2 gref; ora 19.00 (dupa ce vin de la dentist...): muschi de vita la gratar cu salata (salata verde, castravete, ceapa). Sper ca maine sa am 52,...!!! Mi-am atins deja telul pt. Pasti (adica 53kg), deci indraznesc sa sper la mai bine. Daca ajung chiar si in 2 luni la 50kg, ma declar super-multumita (ca multumita sunt si acum, Monty sa traiasca!!) si trec la faza II, de mentinere! Adriana, uitasem sa-ti raspund, da, ai voie branza seara, de ce nu? Zice Monty ca nu trebuie sa exageram cu grasimile seara, dar branza nu mi se pare o exagerare...Succes in continuare... Laura si bebitele: Bianca (4 ani si 11 luni) si Ramona (1 an si 10 luni) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...