Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

crema de epilat


Recommended Posts

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna Simina eu sunt deja in saptamana 21 si sa stii ca m-am vopsit deja de doua ori pana acum. Am intrebat in stanga si-n dreapta despre pericolele vopsirii parului si nu m-a speriat nimeni. Prin urmare .... Si mai mult, prietenele mele care de-abia au nascut s-au vopsit si ele in timpul sarcinii si nu au avut nici un fel de probleme. Despre crema de epilat ce sa-ti spun, eu nu folosesc decat epilatorul electric si lama uneori. Tot fara probleme. Sarcina usoara in continuare Briseis
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Simina, ca si Briseis, nici eu nu am gasit un articol sau o mamica sau vreun doctor care sa ma sperie rau in privinta vopselei de par asa ca m-am vopsit si eu odata pana acum, dar zilele acestea voi merge sa-mi refac culoarea deoarece mi-a crescut mult parul si se vede tare diferenta la baza. Despre crema depilatoare pot sa declar la fel, nu cred ca sunt riscuri, zona de expunere presupun ca e mica, pe picioare probabil te faci cu aparatul sau cu ceara si crema vrei s-o aplici inghinal, nu? In plus nu stai mult cu ea, cateva minute, nu cred ca ajunge sa se absoarba ... decat la nivel superficial. In locul tau nu mi-as face probleme. Pupici, Roxana [gravi] 24 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu parera fetelor. Nu am gasit nicaieri negru pe alb (stiintific ma refer) cum ca vopseaua sau crema ar fi daunatoare. Tot ce am auzit, a fost din gura "babutelor". Ce-ti mai ramane, aranjeaza-te ca sa fii cea mai frumoasa mamica pentru bebelusul tau. Sarcina usoara si sanatate. Roxana si Lucia Valentina (26.05.02) [mamica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei, dragelor, uite-asa ma gindeam si eu. Prea arat plouata si fara culoare, macar niste suvite-acolo, ceva. Si nu vad de ce-as folosi chiar lama, zau asa, pe care-o urasc (!), numai pentru ca sint un pic bortzos. Va foarte multumesc de incurajari si va pup pe toate. simina[^]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...