Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Caut medic cardiolog in Bucuresti


Recommended Posts

Buna! Sunt insarcinata in trei luni si am nevoie de un consult cardiologic pentru o problema complicata si rara. De aceea am nevoie de un medic cardiolog bun, cu experienta. Nu cunosc insa nici unul in Bucuresti. Ma poate ajuta cineva cu o recomandare? Multumesc din suflet.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Imi pare rau ca sunt prima care-ti raspund, fara sa te pot ajuta cu mare lucru... din cite stiu eu, Ioan Pop de Popa este un mare cardiolog. Iti pot face rost de nr. lui de mobil dar, din pacate, nu il cunosc personal, asa ca nu te pot ajuta cu recomandare. Daca nu ai si alte variante..., suna-l si adreseaza-i-te direct, nu ai ce pierde. "Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean Cocteau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Fundeni este o idee buna. Obtine o trimitere de la medicul de familie sau de la ginecologul care-ti urmareste sarcina.Nu stiu insa daca nu trebuie sa suni inainte sa te programezi.Gasesti numere de la Fundeni daca dai search pe google.Iti spun si niste nume:Cezar Macarie, Carmen Ginghina, Eduard Apetrei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea, la Spitalul Militar Central exista un super caridolog se numeste generalul Ion Tintoiu, daca vrei iti pot da numarul de telefon al pediatrei copiilor mei dna dr. Carja Cristina care ii este nepoate din cate am inteles eu am dusüo pe prietena mea cu fetita la el si a fost f. dragut, in schimb trebe sa fii de la 7Éöö dim acolo ca sa poti intra ca dupa 7,3ö incepe nebuneala. Daca te intereseaya trimiteümi pm si eu iti dau numarul ei de telefon, Cu drag si multa sanatate pe care tiüo doresc, Andreea mamica lui theo si a lui florin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...