Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici cu bebici din Ploiesti


Recommended Posts

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si noi suntem din Ploiesti, doar ca stam mai prost cu timpul...Cred ca nu am mai fost pe Bulevard de asta vara cel putin...Acum cateva zile priveam bulevardul de la o fereastra a Spitalului de Pediatrie, era f. frumos afara si ma gandeam: de ce suntem aici si bolnaviori, cand ar fi trebuit sa fim la plimbare? De, asa e viata, bine ca a trecut, asteptam sa vina caldura si mai mult, sa iesim (si acum iesim, dar mai mult in curte sau pe strazile de langa) si poate ne intalnim intr-un WE, ca in rest sunt la servici. Laura si bebitele: Bianca (4 ani si 11 luni) si Ramona (1 an si 10 luni) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor nu am ajuns ieri pe bulevard pentru ca m-a luat sotiorul de o aripa si m-a dus cu tot cu plod la Paulesti. Am iesit un pic si in parc dar nu am ajuns pe bulevard si pentru ca trec acum prea multe masini pe acolo... Ma gandeam sa ne schimbam locul de intalnire intr-un parc, au iei mereu si mult (3-4 ore) in parcul din centru din fata Mc'Donalds. Sa ne intalnim in parc pana mai incep sa inchida bulevardul...ce ziceti? Missiday imi cer mii de scuze, nu te-a exclus nimeni!!!! Te asteptam si pe tine. Anca si bebelina Alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am si eu o intrebare..sa explic mai intai problema: Sora mea are un baietel de doi anisori,David,cu care sta mama in prezent..Cauta o doamna care sa stea cu baietelul, o doamna serioasa,care sa il scoata afara si sa se ocupe de el cu grija...Ma rog, ceea ce ne dorim toate cand e vorba de copiii nostri. Si acum intrebarea: cunoasteti pe cineva interesat si pe care sa recomandati cu caldura?...multumesc mult si sper sa aud vesti.. Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...