Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

E cineva din Chicago care ma poate ajuta?


Recommended Posts

Vin cu o rugaminte la fetele din Chicago, nu e pentru mine ci pentru un bun prieten de al nostru de acolo. E acolo cu viza de un an si ceva si a reusit sa o duca si pe prietena lui (s-au casatorit acolo). Pana acum a lucrat in constructii (pune umarul la orice, nu se teme de munca, important e sa aiba un loc de munca), ultima data la pus parchet. Meseria lui de baza, adica scoala care a facut-o e de bucatar-ospatar, in tara a lucrat inclusiv la jaluzele. Dar acum e o perioada tare slaba si din cauza asta e tare amarat. Acum vin eu cu intrebarea: nu aveti cunostinte unde ar putea gasi de munca. El nu stie de ceea ce fac eu acum, dar daca primesc vreun raspuns va pot pune in legatura cu el. Imi puteti trimite un mesaj pe PM si vedem cum facem. E un baiat de zahar si cum si el ne-a ajutat pe noi mi-as dori ca prin intermediul vostru sa il putem ajuta la randul nostru. Oricum ar fi va multumesc! Pupici de la mami Camelia si bebe Rares http://community.webshots.com/user/cameliac ``````````` Just hope ```````````
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...