Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Poze - Cristi a implinit 3 anisori


Recommended Posts

  • Răspunsuri 44
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by cl
Este un frumos! Sa-i dea Domnul sanatate! Si, poate ca mi se pare mie, dar nu-i asa ca seamana fantastic cu Adelina??? M-am tot uitat la poze si asta este senzatia mea. Sau am luat-o eu razna... Claudia
Asa este Claudia ! [^] Am vizionat pozele impreuna cu o prietena si la fel am spus, si eu, " Uite ce bine seamana unul cu celalalt ! Le-a fost predestinat sa se intalneasca." . [:)] Nina & [copil] Nina-Cristina (2 ani in ianuarie) http://www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Este un pusti extraordinar de frumos! Si seamana nemaipomenit cu Adelina! Multa sanatate, dragule, si viata lunga!!! [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 6 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vazând fotografiile in care, pur si simplu, radiaza fericirea si viata, nu pot sa nu ma gândesc ca, bietul de el, a trait acum prima lui aniversare adevarata. A vazut bucurie si fete luminoase in jurul lui. Abia acum simte ca este iubit. Sa-i dea Dumnezeu toata sanatatea de care are nevoie! Adelina, sa-ti traiasca ingerasul! Anamaria si Andrei (28.04.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa fiti amndoi fericiti, draga Adelina si Cristi. Asa copil plin de fericire in bratele cuiva nu am mai vazut de mult. Merita sa lupti pentru el, este o minune adevarata. Acest copil merita sa fie iubit din tot sufletul. Sa aveti parte numai de bucurii si impliniri. Roxana si Lucia Valentina (26.05.02) [mamica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...