Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Poze - Cristi a implinit 3 anisori


Recommended Posts

  • Răspunsuri 44
  • Creat
  • Ultimul răspuns
La multi ani gindacel mic! Va doresc la amindoi Adelina si Cristi o viata lunga, lunga si frumoasa impreuna, o inimioara puternica sa bata dincolo de 100 de ani. There is a difference between knowing the path and walking the path.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani!, Cristinel pui mic. Sa cresti mare, sanatos, destept si sa o asculti pe mami Adelina. Adelina, semanati f bine. Sunteti sortiti unul altuia. Iti doresc si tie multa sanatate si putere sa lupti contra celor rai. Ma rog pentru Cristinel si pentru tine sa reusiti si sa ne invitati la nunta lui Cristinel. Sa nu ne uitati!!! Kiss you all
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adelina, Mai tu esti frumoasa ca o zana buna iar Cristinel parca ar fi puiutul tau! Doamne cat imi doresc sa existe cat mai multe "Adeline" pe lumea asta si sa salveze toti copiii care sufera! Cristi sa-ti dea Dumnezeu o inima sanatoasa sa poti sa te faci mare sa o asculti pe mamica Adelina! Hai sa o numim pe Adelia Zana cea buna!! Ce ziceti? Pupici Adelina, Sa-ti dea Dumnezeu si un tatic la fel de mare la suflet ca si tine !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E un copil tare frumusel! Nu pot decat sa-i urez inca o data "la multi ani", si multa, multa sanatate! Doamne, de mult nu m-a mai impresionat asa un copilas...! Sa dea Dumnezeu sa se faca bine cat mai repede! Laura, mama lui Andrei http://community.webshots.com/user/tcatlaura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mi se pare mie sau intr-o pozutza parca i-au dat lacrimile? ca eu nu m-am abtinut si am plans. Uff.. sper sa numai stai acolo niciodata, sa stai la casutza ta si sa uiti de peretii spitalului. Multi pupici de la noi, Freia si bebe Alexa http://community.webshots.com/user/freia_ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...