Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din USA, poftiti la o barfa! (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns
SUPER-LIA mie imi ploua in gura dupa ce gatesti tu...ce sot fericit tre ca ai...[pofta] la mine gateste barbatu' in general asa ca astept dupa el...si eu stiu gati chiar f bine, dar sunt ata de lenesa...[papica] bine ca n-ai zis nimic si de prajituri...[pofta][pofta][pofta] pupici, allya si alex-dinu (28 oct 2003) http://community.webshots.com/user/allyalex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AMULETA Pai io fac taxele si intotdeuna le-am facut ca sotu habar nu are si nici n-are nici o intentie sa se uite...adevarul e ca eu sunt aia descurcareata in familie, el a facut si un dezastru in cele cateva luni cand s-a ocupat de finante in casa pana a fost copilul nou-nascut, acu am preluat controlu ca altfel plateam fees la fiecare luna cel putin 2...[:D] pupici, allya si alex-dinu (28 oct 2003) http://community.webshots.com/user/allyalex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Sosul" meu incearca sa invete romaneste si stie ceva ceva... Alo. Ce faci mamica? bine... foarte bine..noapte buna... te iubesc dragostea mea (asa imi spune in fiecare seara).... Intr-o zi vine la mine si imi spune "Intreaba-ma unde am fost"... eu ma uit la el putin intrebatoare stii ca el e pus mereu pe glume si intr-un sfarsit il intreb "Unde ai fost" in romaneste iar el spune cu accentul lui atat de drag mie "Aici si acolo"... am ras de m-am prapadit si mult timp l-am numit "aici si acolo"... da se straduieste si asta imi place cel mai mult.. Fetele maine plec in Florida in vizita la cumnatica asa ca va rog eu nu scrieti prea mult si sa raman in urma cu noutatile... Va pup si numai bine! mamica fericita a unui baietel!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D][:D][:D]fetelor dragutelor...am [:-)))]astazi toata ziua...i-a sa vedeti ce imi trimi-se cineva pe email....nu stiu cine e si cu ce ocazie(cred ca de paste).i-a ascultati: o gaina ciufulita, a plecat sa se marite, iar gaina de sub pat vin si eu la maritat, iar cocosul din gradina, esti bolunda tu gaina, tu cu boala de ficat, vrei sa mergi la maritat? o noapte buna amricancelor. mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ALLYA,ca si eu primisem prim e-mail si nu stiu de la cine?si eu ma tot gindesc ca oare cine m-ia trimis poezia asta[:D][bang]dar sa fie sanatos care mi-au scris-o.asa ca eu v-am scris si voua sa va mai distrati de poezi-usa asta.[:-)))][pk] mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...