Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din USA, poftiti la o barfa! (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Gata sa se sune de iesire pana apar si eu la prima ora. E prima zi dupa prima zi de hepibardei a bebelinului, asa ca-s cu oboselile in piuneze si cu speranta in priviri pentru o zi mai calma, mai buna, mai linistita, mai pe sufletul meu. Vopseaua de oo (4 steclute cu lichid colorat) se numeste Assorted Food Colors & Egg Dye, intr-o cutiuta galbioara cu borduri rosii, de la Mc Cormick, aia de fac si esentele prefacute de vanilie, rom si alte arome. Langa care, de altfel, se si gaseste. Eu am ramas la asta, dupa ce am incercat tot felul de kituri minune, care mai de care mai mazgaleala-free, chimicale-free, kids-friendly si parents-enemy. Dar anul asta o sa incerc si varianta cu ceapa pentru rosu, spanac pentru verde si windex pentru albastru. Ca doar le fac doar pe dinafara. :-)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lexi Dar anul asta o sa incerc si varianta cu ceapa pentru rosu, spanac pentru verde si windex pentru albastru. Ca doar le fac doar pe dinafara. :-)
looool [pup] buna dimineata, tuturor. la mine e vreme de beeeetieee/ce melancoliieee/ploua, ploua/ naaa na, na-na-na-na-na naaa, na :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...