Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scade natalitatea!!! Cum ne ajuta Statul???


Recommended Posts

complet de acord. este inadmisibil cum se vorbeste la acest topic si indemnurile la ura si izolare fata de un membru cu alta opinie. se vede treaba ca "victimele" nu au numai dragoste de oferit si sunt insensibile la durerea si problemele altora. cu atitudinea asta, se izoleaza singure. as face apel la moderatori in legatura cu mesajele doamnei Laura_whatever, dar n-ar schimba-o nici pe ea, nici mentalitatea pe care o ilustreaza din plin. ma retrag si eu de la topic, spre fericirea celor care au intotdeauna dreptate, oricum "dialogul" nu le foloseste la nimic.
quote:
Originally posted by anca tanasica
quote:
Originally posted by Laura_72819
quote:
Originally posted by oz 'dezlantuirea' sexuala de dupa revolutie.
Dezlantuirea asta se refera desigur la tine, care la cei 19 anisoari ai ramas insarcinata, fara sa fii maritata si desigur fara sa te gandesti la boli cu transmitere sexuala. Ce dezlantuita sexual trebuie sa fi fost atunci (ma gandesc ca nu s-a intamplat la primul contact sexual). Si cel care e fericit acum sa-ti fie sot, ce fericit trebuie sa fi fost atunci cand i-ai facut bucuria de a-i spune ca ai ramas insarcinata, poate el avea chef doar de putina distractie.
Laura cred ca ai depasit toate limitele de bun simt. Chiar daca nu esti de acord cu Oz (nici eu nu sunt) nu inseamna ca trebuie sa o jignesti in acest fel. Eu cred ca este cazul sa-ti ceri scuze. Eu una as propune moderatorilor sa interzica accesul in forum a celor care ii jignesc pe ceilalti useri ai acestui forum. Anca si bebelina Alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...