Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

caut coafeza buna!!!


Recommended Posts

Fetele va rog mult,cunoaste-ti o coafeza buna care sa te tunda exact cum vrei?Eu am dat numai de coafeze carora una le spui si alta fac!!! In Aprilie merg in Ro si vreu neaparat sa ma tund dar banuiesc,ca trebuie sa fac programare mai din timp ca fiind Pastele aproape nu prea o sa gasesc liber cand ajung,nu!?! Multumesc mult-mult! livia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Initial creeata de livia
Fetele va rog mult,cunoaste-ti o coafeza buna care sa te tunda exact cum vrei?Eu am dat numai de coafeze carora una le spui si alta fac!!! In Aprilie merg in Ro si vreu neaparat sa ma tund dar banuiesc,ca trebuie sa fac programare mai din timp ca fiind Pastele aproape nu prea o sa gasesc liber cand ajung,nu!?! Multumesc mult-mult! livia
O coafeza suuuper este Vera. O poti gasi la Gets studio la Marriot ( costa cat costa... ) sau poti merge la ea . Iti pun pe Pm numarul ei de mobil. In 14 ani de experienta cu coafeze etc... e cea mai buna pe care am gasit-o. Am curaj sa inchid ochii si sa o las pe ea sa faca ce vrea. Pe bune! Rox Roxana&Ruxandra http://community.webshots.com/user/aquariusrpro si un nepotel super http://community.webshots.com/user/lucaandrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mariana75
Buna! Un hair stylist fff bun este Paul Radu. Noi ne-am lasat pe mana lui de mai bine de 4 ani! Daca vrei nr. lui de mobil, da-mi un mesaj. Lucreaza in Bucuresti, la DIVA... pe langa Catedrala Sf. Spiridon de la Unirii. Pupici, pa pa.
Unde e catedrala Sf Spiridon? Eu stiu numai bisericuta Sf Spiridon de rit vechi de la Piata Natiunilor Unite. Ce preturi se practica la salonul ala? Pupicei, Nadina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...