Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Problema este la mine..ajutati-ma!


Recommended Posts

Ancuta are dreptate, cu cit te concentrezi mai mult asupra orgasmului, cu atit mai departe vei fi de el. Orgasmul nu e totul, daca te simti bine in timpul [xinpat] e un punct cistigat. Nu te mai stresa, va veni cind nu-l mai astepti [:D] Iren burticoasa & Bogdanelu nazdravanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns
eiii..roxana..daca pleci cu pusca in spinare la vanatoare de orgasme..nici gand sa pice vreunul la asternut[:D]daca tu ai avut orgasm cu fostul tau sot sau aiurea ,eu cred ca e nevoie doar de timp si o sa te simti implinita.Mai o dusca ,mai o tzoala sexoasa,mai extravagante ...pana gasesti pozitia optima..ca daca ai avut cu cineva orgasme cascada intr.o pozitie,e putin probabil sa ai acelasi succes cu alt barbat. ce mai zici de mine ca nu am avut niciodata???am aflat ce inseamna cand mi.am luat vibrator[^](cred ca sunt singura persoana de pe forumul asta care recunoaste cu seninatate ca apeleaza la asa ceva[}:)][:D][9cer] si asta nu inseamna ca nu ma simt bine cand fac dragoste cu sotul meu,e absolut superb si imi doresc asta din suflet si cat mai des..dar uite ca,spre deosebire de tine eu nu am indraznit sa.i spun niciodata in atatia ani de cand suntem impreuna,si asta pt ca,in fond,imi place tot...hmmm..cam rasucita povestea mea:) ok,in concluzie...exerseaza[pathot] si mult succes,trebuie sa vina si "the big O"..ai nevoie doar de ..timp,cu siguranta nu ai nici o problema de ordin fizic,..iar pana la blocaj psihic e cale lunga..just relax and enjoy..[olala] http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca pur si simplu erai inhibata ,sau probabil stand cu fostul sot o mai mare perioada de timp nu te-ai simtit in largul tau cu un nou partener .Trecerea de la un partener la altul e lunga .cA SA AI ORGASM EU ZIC CA TREBUIE SA VA CUNOASTETI MAI PROFUND .pAREREA MEA .dIN PROPRIE EXPERIENTA anca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa este..m-am gandit mereu la cum va fi atunci cand voi avea un alt partener, poate ca vi se pare ca ma comport ca o pustoaica (cu toate ca tind spre "frumoasa" varsta de 40) si ar trebui sa nu pun asemenea intrebari pentru ca se presupune ca as avea experienta dar...mi-am dorit atat de mult sa fie totul perfect si nu a fost deloc cel putin pentru mine. Va multumesc mult pentru sfaturi. Pupici Roxane
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamica dulce cum nu ai ajuns la orgasm cu sotul???[bang][bang][bang]Eu as innebuni!!!Chiar nu pot sa inteleg chestia asta!Dar ma rog esentialul e sa te simti tu bine. Roxana eu cred ca poti sa nu ajungi la orgasm cu o anumita persoana dar daca mai incerci de cateva ori si nimic eu cred ca n-are rost.Eu cand l-am cunoscut pe sotul meu am avut orgasme[:D][;)]chiar la prima partida.Am avut si prieten inainte cu care nu am stiut cum e sa ajungi la orgasm si sincer nici nu m-am gandit sa-mi fac un viitor cu el.Dar sotiorul meu[loveyou] pentru mine e super. In 10 ani de casnicie pot sa nr pe degete de cate ori nu am avut macar un orgasm![ispita] [mamica]si [zana]Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poate e doar o chestie de anatomie. Pentru un uter retrovers, de exemplu, doamna deasupra, poate aduce multe bucurii....parerea mea! Fetelor, nu dati cu rosii!!! Spor la "treaba" , asta e o chestie care nu se rezolva teoretic! [xinpat][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...