Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Despre Cristi...


Recommended Posts

Cu totii suntem alaturi de acest micut ingeras blond. Nu cred ca exista persoana care sa fi auzit povestea lui si sa nu fi fost sensibilizata. Ne tremura inima cand ne gandim la el si speram sa treaca cu bine peste toate greutatile si, cat mai curand, acestea sa ramana in urma si sa fie langa persona care-l iubeste cel mai mult, ca o adevarata mama, Adelina. Sa nu mai stie ce inseamna viata in spital, viata care, necanoscand alta, din pacate, acum, lui i se pare normala. Sper, din tot sufletul, sa fie sanatos si fericit cat mai carand. Am insa o mare intrebare, intrebare care ma macina de cand am vazut reportajul de pe Antena1. La un moment dat reporterul sau doctorul (mii de scuze, nu-mi mai amintesc cine a spus, eram prea emotionata) a spus "Cristi are nevoie de transplant de cord"! Mi-a ramas in cap si numai la asta ma pot gandi! E o eroare sau asa este? Si daca da, atunci ce trebuie facut, nu trebuie pus pe o lista de asteptare? Sincer, nu stiu, dar ce trebuie facut pentru a fi salvat? In speranta ca n-am suparat pe nimeni si de a se gasi o solutie salvatoare pentru Cristi, [flo], Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am vazut reportajul despre Cristi. Am plans vazandu-l si uitandu-ma la copilul meu i-am multumit lui Dumnezeu. Duminica noaptea l-am visat pe Cristi si vorbeam in somn cu voi toti... Va rog si eu sa ne spuneti care este situatia lui, care sunt noutatile, ce demersuri au mai fost facute si la ce hotarare s-a ajuns. Va multumesc Cristina&Sanziana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am vazut reportajul de care ziceti voi. Dar am vazut mai demult o poza cu Crisi si am vazut ce copilas scump este si m-a apucat o mare jale. M-am uitat si eu la baitelul meu si am multumit lui Dumnezeu ca baiatul meu este bine acum. Ca o mama care a avut probleme cu copilul ei, stiu prin ce trece acea doamna care am vazut ca tine foarte mult la acest baietel si nu am decat cuvinte de lauda pentru ea si ma rog sa dea Dumnezeu ca baietelul sa se faca bine si sa duca o viata normala, de copil. gabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...