Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sexul copilului - cand?


Recommended Posts

Fetelor, eu sunt in 9 saptamani.Ieri am fost la ecografie la dr. Iosup ( Centrul medical Amzei) si mi-a spus ca am fetita.Va dati seama ca m-a luat prin surprindere, nu ma asteptam sa-mi spuna asa repede.El era insa foarte sigur ce spune ( zicea ca daca mamica nu e foarte grasuta poate vedea chiar si asa repede!).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mel iubita eu am aflat la 13 sapt ale lu bb sexul,adica mi-a zis dr clar si raspicat:"sex masculin" iar la ecografia de 21 sapt tot baiat este,nu s-a schimbat secsu desi as fi vrut eu [alcool][alcool][batcap] sa-mi zica ca e fetitz [:D][:D]...asa ca daca e ecograful performant si dr bun ai toate sansele sa afli daca e [baietel] sau [fetita].Eu stiu ca tu vrei o fetitza asa ca noi doi tinem pumnii stransi [:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut o echo la dr. Iosup la 9 saptamani si, cum bebelul era mic, si-a dat cu parerea ca ar fi fetita, ca sa vada ce zicem. In saptamana 21 am facut echo tridimensionala la Medicover si dr. ne-a spus clar: "Baiat 100%!". Isi tinea manutele la putzica!! [:D][:D] Si baiat a fost!! Pupici, Adriana si [copil] Mihnea (11.11.03) http://community.webshots.com/user/bbcloanta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am aflat ca am baiat de la Iosup la 12 saptamani (la aparatul de la CM Unirea...) de atunci am mai facut 2 ecografii, si se vede din ce in ce mai bine (avem deja 3 poze si o caseta :))) Probabil ca nu o sa mai avem surprize la nastere. Roxana, [gravi] 22 sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...