Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Noul BIG BROTHER


Recommended Posts

Dragilor, eu ma consider un om cu mintea deschisa shi o minte care accepta provocarile de orice fel ar fi ele dar... Prima transmisie din casa BIG BROTHER a fost pentru mine un SHOC. Oare unde in urma a ramas decentza? Oare ca sa fim normali trebuie sa aratam cum se spala fetele la dansa si cum isi flutura baietii instrumentele? Stiu veti veni cu " ai tot dreptul sa schimbi programul daca nu iti place" dar eu vreau sa vad emisiunea, mi-a placut anu' trecut, am urmarit-o vreau s-o urmaresc si anu' asta. Dar nu imi place sa vad pervesitate. Eu cred ca shi cei din casa ar fi vrut ceva mai multa decentza. Sau poate ma inshel? Chiar era nevoie sa nu fie o usha la dush? Shi probabil ca polemicile vor continua... Deschidem subiectul BIG BRIOTHER? Vretzi sa discutam? Ceva ma deruteaza dupa prima transmisie, cea de aseara, shi nu shtiu ce sa mai cred... DanaR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 124
  • Creat
  • Ultimul răspuns
in sfarsit!!! ma mananca degetele de dinainte sa inceapa BB. Tot dadeam tarcoale tastaturii si ziceam, lasa ca si maine e o zi, daca nu apare deschid eu subiectul. pe mine chiar ma intereseaza subiectul. E o forma mai avansata de a freca menta la job decat vechile doamne functionare care povestesc telenovelele si fac lectiile copiilor in timpul programului de lucru. din pacate eu n-am vazut prima transmisie din casa ci numai showul de inceput. prima impresie- concurentii de acum sunt mai ofertanti decat cei de data trecuta. Sunt mai frumosi. sunt mai scolitzi(majoritatea sunt studenti sau absolventi de studii superioare). Cam atat deocamdata. promit sa ma acomodez cu noile ore de transmisie si sa-mi intru in ritm. Anul trecut pe vremea asta eram insarcinata, iar cand s-a terminat concursul ma rugam de David sa iasa odata, sa nu mai stea atat de mult in casa, ca potul cel mare l-a luat SOSO[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu m-am socat. M-a scarbit doar lipsa de originalitate a romanilor, a producatorilor emisiunii si a regizorilor. Chiar in asta statea atractia si audienta in lipsa usii de la dus? E penibil...zau, trist...asta este atractia maxima pentru poporul roman care sa uita la TV...please...nu-i destul ca sigur o sa vedem sex in direct. Cred ca i-a pus sa dea-n scris inainte sa intre in casa, ca o conditie necesara si obligatorie ca vor face sex cel putin odata pentru "entertainment". Dati-i bice copii k noi ne uitam, pe bune!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu am apucat sa vad debutul dar comentariul asta mi-a placut la nebunie![:D] Cum adica nu au usa la dus????
quote:
Originally posted by bibi
in sfarsit!!! ...pe mine chiar ma intereseaza subiectul. E o forma mai avansata de a freca menta la job decat vechile doamne functionare care povestesc telenovelele ....
Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca producatorii vor avea in aceasta editie ceea ce nu au avut la primul BB... [indecent][indecent][ispita][pathot]In plus (mi se pare?!) totul emana sex, sex, sex, iar participantii au fost alesi pe sprinceana!![hopsieu]
quote:
Initial creeata de DanaR
Dragilor, eu ma consider un om cu mintea deschisa shi o minte care accepta provocarile de orice fel ar fi ele dar... Prima transmisie din casa BIG BROTHER a fost pentru mine un SHOC. Oare unde in urma a ramas decentza? Oare ca sa fim normali trebuie sa aratam cum se spala fetele la dansa si cum isi flutura baietii instrumentele? Stiu veti veni cu " ai tot dreptul sa schimbi programul daca nu iti place" dar eu vreau sa vad emisiunea, mi-a placut anu' trecut, am urmarit-o vreau s-o urmaresc si anu' asta. Dar nu imi place sa vad pervesitate. Eu cred ca shi cei din casa ar fi vrut ceva mai multa decentza. Sau poate ma inshel? Chiar era nevoie sa nu fie o usha la dush? Shi probabil ca polemicile vor continua... Deschidem subiectul BIG BRIOTHER? Vretzi sa discutam? Ceva ma deruteaza dupa prima transmisie, cea de aseara, shi nu shtiu ce sa mai cred... DanaR
Carmen[gravi], Ionut[copil] si Pasarica din burtica [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...