Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Noul BIG BROTHER


Recommended Posts

quote:
Originally posted by descintec
sint curioasa sa ii cunosc in timp, deci o sa ma mai uit..incet, isi dau pe rand jos straturile, ca foile de ceapa, si ajungi la miez..pentru mine, spectacolul uman sub orice forma mi se prezinta, e fascinant.. ce imi displace nu sunt oamenii din show..dimpotriva, nimic nu ma socheaza din ceea ce fac..ceea ce li se cere sa faca, conditiile, regulile mi se par mie idioate si degradante..si jocul in sine, da, are ceva degradant.. D.
Intru totul de acord cu tine draga descantec. Asta e si parerea mea. E greu sa recunoastem uneori perversitatea din gandurile noastre si aviditatea cu care privim in curtea altuia. Cred ca in toti acei copii din casa e ceva bun, dar problema e ca, fata de cei de anul trecut la cei de acum se vede cumplit cat sunt de manevrati... Aseara m-a socat faptul ca dupa ce se terminase transmisia din casa BB ei inca asteptau sa li se dea voie sa se ridice sa bea apa!!! Oare e normal? E cumplit sa accepti sa joci un joc murdar numai pentru bani. Dar cati in lume asta nu il facem inghitind gaselnitzele sefilor, a oamenilor de langa noi sau uneori chiar ale noastre pentru niste bani in plus... Ajungem o natzie de compromisuri sau... mai avem o sansa? DanaR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 124
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by descintec
..pentru mine, spectacolul uman sub orice forma mi se prezinta, e fascinant...
Ai atat de mult timp Descantec? Pana la un anumit punct,e un fel de estetica a uratului...sa zicem. Si pe urma ce mai ramane? Vorbesc in general, nu vis-a-vis de BB.Cu ce te alegi din aceasta contemplare? Cat despre emisiunea asta,nu ma socheaza nimic, dar am altceva mai bun de facut. anto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Descintec...ce sa spun ..nota 10 de la mine... intr-adevar BB-istii sunt grotesti in ce fac...DAR... se face SHOW..cu ajutorul Primei TV... nu stiu de cate ori am primit pe e-mail...si filmulete si poze..si de toate...de la alte emisiuni BB din alte tari...mult mai dezvoltae ca Romania...poze si filme mult mai crancene ca in inceputul BB-lui romanesc... Dar totusi...care-i problema... nu-ti place..nu te uiti...asta-i una... nu vezi decat niste oameni dezbracati...atata tot...mare scofala... fac sex...so what....cate filme nu au prezentat filme erotice? Iar totul este pentru SHOW...la care sa uita fff multi oameni...chiar daca nu recunosc... a prins la public...pt ca este altceva..pt ca prin natura omului..curiozitatea sta la loc de cinste... te distezi ...pe seama prostiei..sau gesturilor...au mai stiu eu ce fac prin aceea casa spune-ti ca intreaba copii...de ce se dezbraca... pur si simplu..explica-i...de ce... vad ceva mai intim...minte-l (cat mai este mic) ...pt ca ...sa fim seriosi..in clasa I stiu mult mai multe decat vrem noi sa credem.... asta este...se vrea SHOW...exista SHOW...audienta are din plin... PERSONAL...eu una nu ma uit ..pur si simplu pt ca pic franta....si nu imi dau somnul meu pe nimic... dar...ma uit pe site-ul BB si vad tot ce se intampla...chiar sunt curioasa sa vad pana unde se ajunge... va pup... totul este o parere personala....:))) Maria&Vladut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe asta cu sexul am scapat-o, ca de altfel toate fazele care i-au facut pe unii sa [vom]. Dar au trecut deja primele saptamani si s-a facut prima eliminare din casa. TINO. Ce am aflat si simtem nevoia sa va impartasesc si voua este ca numarul de SMS transmis in saptamana deciziei a fost de numai cinci sute si ceva.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da de unde atata pudibonderie, mai fratilor??? Pe copiii vostri i-a adus barza, sau ce??? Nu va place, nu va uitati, sau ati pierdut telecomanda?? Eu ma uit rar, daca din intamplare dau peste ei, i privesc ca pe un spectacol al psihologiei umane, ma amuz...... Si va rog sa nu il mai dati de ex. pe Pruteanu, acest hot de zacusca si carnati (in studentie) care acum se erijeaza in "lupul moralist" al soc. romanesti.........va rog!!! Ca mor de ras!!! Zicea cineva: vai cata perversiune ca aia s-a dusat goala......pai poate mai e nevoie sa arunce un ochi in DEX, sa vada exact ce-nseamna perversiune......hai sa fim seriosi!!! Cu copiii, bine a mai zis cineva inainte.....ce, nu le puteti explica ce si cum??? Sau intrezice pur-si-simplu sa se uite??? Din nou, n-aveti telecomanda?? Sau v-ati iritat ca v-au stricat copiii momentele de "voyeurism nevinovat"??? [:D] Sincer, nu ma asteptam la asa reactii....[:(] Am tot zis eu ca suntem un popor de "incuiati", dar se pare ca nu prea sunt sanse sa invatam sa privim totul CU DETASARE, nu sa sarim in sus ca arsi de cate ori vedem/auzim lucruri cu care nu suntem de acord, dar care nu ne afecteaza cu nimic...... PACAT......[q] Venera si [copil] Markus (10 decembrie 2003) http://community.webshots.com/user/rothgross
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...