Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Noul BIG BROTHER


Recommended Posts

  • Răspunsuri 124
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by bibi
E DESTUL DE GREU SA IMPACI SI CAPRA SI VARZA. Din cate-mi amintesc eu critica numarul 1 la BB 1 a fost tocmai lipsa sexului.
Ok! ok! lipsa sexului ca lipsa sexului da' de-aici si pana la sa-i/sa le vezi toata ziua cum si le flutura pe la dus fara usi please...nici prea pudici ca nu e interesant da' nici sa nu ne iasa pe ochi si pe urechi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Credeam ca numai eu ma simt cam "hofensata". Dar ceea ce vreau sa intelegeti e ca mie imi place ideea cu BB shi chiar as fi vrut ca sotu' meu sa mearga acolo, nu din alt motiv ci doar pentru ca avea mai multe sanse ca mine. Dar... acum parca ceva nu e in regula. Nu imi prea place ideea cu toate instrumentele aratate ca pe niste trofee... Abia astept confruntarea de idei, caci chiar imi place ca toti sunt intelectuali. Mai vorbim... Va pupa DanaR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by val77
chiar nu au usa la baie?
La un moment dat m-am gandit ca usa de la dush o fi ratacita pe undeva printre piesele de mobilier de bucatarie pe care concurentii aveu misiunea sa le asambleze... Dar lipsa lor de interes pentru misiunile pe care le primesc s-a dovedit si prin asta... nici macar nu i-a interesat daca exista pe undeva vreo usa sau... de fapt "si asa vede toata lumea de ce sa nu vada si cei din casa, nu?" - ma gandesc ca asta a fost in mintea lor.... Mai revin... DanaR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea, saraca, mi s-a parut chiar patetica atunci cand s-a aplecat goala, ca sa i se vada din toate unghiurile....daca asta e strategia ei, nu stiu daca e bine aleasa...Iar de celelalte mi s-a facut mila, cum incercau sa se curete fara sa arate prea mult...si ceilalti care stateau ciorchine la usa sa vada cum si-o spala fiecare.... bleah...vorba comentatoarei de aseara, asteptam sa inceapa schimbul de idei....In loc de concurs de supravietuire cum se vroia, pare sa fie concurs de "cine si-o arata mai repede si din unghiuri cat mai variate" V. veni, vidi, Victorie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liber la datul cu rosii... Am si eu 2 intrebari: concurentii au anticonceptionale si prezervative, ca usa lipseste... si a II-a intrebare au copii? In toata Europa este doliu, cam neinspirat ales momentul lansarii. Daca tot se fac concursuri gen Big Brother, Survivor si audienta creste progresiv, de ce aceleasi televiziuni nu se fac teletonuri pentru a colecta bani in scopuri umanitare? There is a difference between knowing the path and walking the path.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...