Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Noul BIG BROTHER


Recommended Posts

  • Răspunsuri 124
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
a II-a intrebare au copii?
Da, cel putin un concurent are un copil. E vorba de tipa blonda tunsa scurt. Are o dulceata de fetitza de aproape 3 anisori.
quote:
In toata Europa este doliu, cam neinspirat ales momentul lansarii.
O astfel de lansare presupune investitii de cel putzin cateva zeci de mii de dolari. Sa ma ierte Dumnezeu, dar mortzii cu mortzii si vii cu vii. E vorba de contracte, termene fixe, poate cei care lucreaza in televiziune stiu mai bine ce angrenaj se pune in miscare pentru un astfel de format.
quote:
de ce aceleasi televiziuni nu se fac teletonuri pentru a colecta bani in scopuri umanitare?
Toate incasarile de la prima TV vor fi donate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by DanaR
quote:
Originally posted by val77
chiar nu au usa la baie?
La un moment dat m-am gandit ca usa de la dush o fi ratacita pe undeva printre piesele de mobilier de bucatarie pe care concurentii aveu misiunea sa le asambleze... Dar lipsa lor de interes pentru misiunile pe care le primesc s-a dovedit si prin asta... nici macar nu i-a interesat daca exista pe undeva vreo usa sau... de fapt "si asa vede toata lumea de ce sa nu vada si cei din casa, nu?" - ma gandesc ca asta a fost in mintea lor.... Mai revin... DanaR
Aici chiar ai dreptate. Io cred ca amaratzii aia o sa faca ceva foame ca par tare delasatori. Cei din seria I erau mai serioshi cu indeplinirea sarcinilor. Dar ce-si face omu' cu mana lui se numeste lucru manual sau cum isi astern asa dorm. [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Exact ce ati spus mai devreme. Se vrea cu ardoare SEX. Jumatate din fetele din casa au declarat ca au avut relatii sexuale cu persoane de acelasi sex iar Andreea a declarat ca a facut sex pentru bani.[bang] Fara comentarii!!! O sa avem un spectacol de zile mari. Nu am vazut nici o bulinuta. Deci, atentie, lasati copii sa se uite!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Trist, dar adevarat. Audienta pt un post privat de tv inseamna bani din reclame, spoturi publicitare, iar scopul scuza mijloacele in cazul acesta.[V] Pentru a stringe bani si a-i dona unor oameni in nevoie, efortul e mare si se poate ca sa fie depasiti in asemenea caz.
quote:
Originally posted by coral
Am si eu 2 intrebari: concurentii au anticonceptionale si prezervative, ca usa lipseste... si a II-a intrebare au copii? In toata Europa este doliu, cam neinspirat ales momentul lansarii. Daca tot se fac concursuri gen Big Brother, Survivor si audienta creste progresiv, de ce aceleasi televiziuni nu se fac teletonuri pentru a colecta bani in scopuri umanitare? There is a difference between knowing the path and walking the path.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce ne mai miram atata, oameni buni!?? Nu ati observat ca in ultimul timp ceeace se cauta si se doreste este sexul.Ptr.omul de rand, asta conteaza, asta vrea sa vada, deci asta se ofera, ca sa fim seriosi asta nu e emisiune pentru oameni seriosi!!Uitati-va numai la videoclipurile romanesti - si nu numai - majoritatea sunt cu tendinta sexuala de ti-e si rusine sa te uiti cu copii, parinti la TV.Asta e societatea in care traim, si alta nu avem, deocamdata!! Mie cel putin , mi se face[vom] Anda si bebe Albert de 7 sapt. http://community.webshots.com/user/monica1816
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am ramas interzisa aseara cand soacra mea m-a chemat sa-mi arate grozavia [:0] (ea fiind o femeie cu mintea deschisa, de altfel) Mi se pare revoltator si dupa parerea mea CNA-ul va incasa niste amenzi consistente de la Prima TV. Ce mi s-a parut cel mai in neregula a fost faptul ca emisiunea nu avea nici un fel de bulina. Ma si vedeam in postura parintilor care trebuiau sa dea explicatii copiilor care o vedeau pe tipa aceea dezbragata. Am fost fun al primei editii BB si cred ca anul acesta voi alege sa schimb postul TV! tilis Viata e prea scurta ca sa fii normala!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am o veste proasta: din pacate ceea ce se arata la BB nu spune mare lucru despre concurenti, despre regizori, despre producatori, ci spune un lucru MARE despre cei care fac audienta unui astfel de program...[:D] La la la la Lu lu lu lu Imi hraneste sufletuuuuuuu La la la la Lu lu lu lu Potzi sa-i tai si sonoruuuuuuuuuu Nu, va rog sa nu ma intelegeti gresit, nu vreau sa se simta nimeni jignit, insa situatia are o explicatie pe cat de simpla pe atat greu de acceptat in unele situatii. Adica se cere SEX se da SEX. Cata vreme pe piata exista o cerere pentru orice, chiar si neinventat inca, acest orice va fi descoperit si oferit spre vanzare. Deci telespectatorii vor sa vada SEX in direct, pai vor avea sex in direct cu doua perechi in acelasi timp (perechile separat adica nu va ganditi la cine stie ce prostii[:D]), de o sa se uite saracu telespectator "stereo" cum fac sex niste tineri indraciti, telespectatorii nu vor usa la dus, pai nici nu au ca sa poata admira in intreaga splendoare si desfasurare diverse parti anatomice ale concurentilor. Iar producatorii le-au adus exact ceea ce si-au dorit! Si atunci unde este problema? Problema este ca in afara de atitudini vulgare emisiunea nu arata nimic. Nu va fi nici amuzanta, nici interesanta, nici captivanta, educativa nici nu mai indraznesc sa adaug (educativa nu va fi emisiunea nici macar in sensul rau al cuvantului, nu de alta dar ma indoiesc sincer ca vom vedea ceva necunoscut in materie de sex [xx(])... Din pacate cred ca este cazul ca CNA-ul sa-si faca treaba mai cu simtul raspunderii decat pana acum si sa dea dovada ca nu il platim degeaba! Vorba lui Coral, e liber la dat cu rosii! [:D] Astept cu nerabdare sa le iau in freza. [pup] Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...