Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Noul BIG BROTHER


Recommended Posts

Nu sunt socata absolut de loc .Ma asteptam .Asta au cautat cei de la bb .Dupa reprosurile celeilalte editii referitoare la lipsa sexului ,s-au asigurat ca de data asta va exista .Si-au ales astfel concurentii .Ce m-a indignat a fost emisiunea de aseara Salut big brother .Raicu i-a invitata pe cristina stamate alaturi de medicul psihiatru (nu psiholog) care i-a testat inainte de a-i baga in casa .Ce sa va spun in afara de faptul ca medicul respectiv parea pe dinafara .Trebuiau sa comenteze comportamentul aberant al andreei .Cristina Stamate a analizat-o din punnctul de vedere al actritei si cred ca s-a facut inteleasa .Doctorul asta la orice intrebare i se punea incepeau cu :"cam greu de spus .si termina cu "ramane sa vedem ."Ei ,ce sa spun daca aceasta persoana i-a selectat nu stiu zau ce strategie de selectie ar fi putut aplica . mi s-a parut iarasi o aberatie sa sutii ca la bb1 concurentii erau dintr-un mediu social mai de jos si de aceea au inceput sa se inteleaga bine din prima si ca astia ar fi f intelectuali si datorita personalitatii lor bine conturate nu pot interfera . Eu as zice ca dimpotriva ceilalti erau mai cu bun simt si mai naturali .Cel putin in primele zile ca doar la ele ne referim . anca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 124
  • Creat
  • Ultimul răspuns
aici a inceput, cred ca de o saptamana, BB V, am vazut intamplator intrarea candidatiilor in casa, ceea ce m-a mirat este printre ei un miliardar :))), pe ceilalti hai ca ii inteleg, 1.000.000€ e ceva, da da pe ala? oricum, aici in seria asta durata concursului, deci statul in casa este de 1 an. inca regulile acestei serii nu le-am inteles, dar nici nu m-am uitat decat poate 10 minute :), editia trecuta, mi s-a parut interesanta: erau 2 echipe, unii la bogati unii la saraci si trebuiau sa se lupte pt. a ajunge la bogati unde erau conditii de conditii, editia asta am vazut ca sunt 3 echipe: bogati, normal si saraci, cei de la saraci dorm in aer liber, se spala,.... au un acoperis dar...era intr-o zi totusi -grade afara, si ei asa trebuiau sa doarma, spele; nici de aici nu au lipsit editia trecuta reprizele de sex, dar erau sub patura, deci mi s-au parut cat de cat decenti, baia ca si incapere are usa, dar dusul, nu. nu pot sa spunca ma intereseaza jocul sau captiveaza, este intersant sa ii vezi cum se comporta in fata camerlor, dar poate mai interesant este pt. cei care ii cunpsc personal pe candidati, ei stiu cat de naturali au ramas, caci odata asta era ideea. ceea ce imi placeau erau concursurile, competitiile dintre echipe si originalitatea lor. dar la dus, baie, wc, si eu as fi preferat putin intimitate, ca sincer nu ma intereseaza prea mult cu ce incep spalarea si cu ce termina [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citeesc si nu-mi vine sa cred ca in Romania se uita si altii in afara de adolescenti la emisiunea aia... Eu nu inteleg ce e de vazut acolo, pe cuvant, nu fac aici pe nebuna,chiar nu vad nimic interesant...nimic Laura si papusica din burtik (31+ saptamani) [img]http://skins.hotbar.com/skins/ecardsSite/ec/newbab/newbaby_humor_0418_2_prv.gif [/img]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am uitat pe unul dintre link-urile date de voi si am vazut "doar" faza dusul Andreei. Acu' sa v-o zic pe a' dreapta ori e bataie de joc ori m-am nascut eu in alt secol.[bang] Parca data trecuta (m-am uitat tot pe internet) a fost un pic mai altfel. La inceput mi-a parut rau ca nu pot sa ma uit si eu la televizor si ma chinuie conexiunea, dar acum sincera sa fiu cred ca e o mare porcarie. Daca au vrut sa frapeze, ei bine pe mine au reusit! [alcool] Daca in asta consta entertaimentul sa stai si sa te holbezi ca un pervers la o taratura care se crede vedeta de Playboy si care arata ca o pensionara, atunci eu una ma lipsesc. Ptiu drace dar ce mult s-au schimbat gusturile societatii!!! [soc] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne, ma si intreb ce o vrea, mai, sa demonstreze gagica cu comportamentul asa??? Vb de Andreea, bineinteles...Chiar asa...din prima seara?? Oare ce va face peste o luna, doua? In caz ca va ramane in casa pana atunci... [pis]_Ella & [copil]Emma http://www.emmaandreea.3x.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca vretizi sa cititzi mai multe comentarii despre concurentzi si in general despre BB, atat cel nou cat si cel vechi intratzi pe http://forum.artelecom.ro . Chiar si Alida de la BB1 este membra. Nivelul forumului este mai mult decat scazut ca si limbaj si optika, dar...este parerea mea....Oricum exista si cativa membri care au fost invitati la Salut Big Brother! la Andreea Raicu in emisiunile legate de prima editie. De asemenea, este disponibil si site-ul www.bigbrother.artelecom.ro unde puteti vedea profilurile participantilor si stiri din casa. Saptamana aceasta e gratis vizionatul pe net :-D Din cate am inteles, amenda si-au luat-o deja astia de la Prima....BB2 e clar altceva decat a fost pana acum Pe mine m-a lasat masca nesimtirea....pe care nicidecum nu o gasesc sinonima cu dezinhibarea.... So, enjoy! http://community.webshots.com/user/tamarutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...