Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Noul BIG BROTHER


Recommended Posts

quote:
Originally posted by alison7
quote:
Originally posted by cataghe
"Intelectuali"?!?!... Astia sunt "intelectualii" din Romania zilelor noastre???!!... ...Pai atunci, scuze, va rog frumos dati-mi voie sa [vom][vom][vom] [bang] Catalina. This is the first day of the rest of my life!
Subscriu , daca acestia sunt intelectualii Romaniei de azi, ne-am dus pe rapa……....
ma, nu vorbiti prostii..daca citesc p-aci Dnii. Liiceanu, Patapievici, Cartarescu, proful meu, Ionel Haiduc, domnul cela care a ratat la musteata Nobelu la medicina, prof. Benga??..putin respect, va rog..sa nu folosim un cuvant asa pretios ca intelectuali pentru ciocomarlele din casa BB..nu faptul ca termina cineva vreo facultate ii da statul de intelectual.. asa, acu ca m-am racorit [dus]..ieri am vazut cam un minut din BB..stateau in jurul mesei si povestea unul cum ca lui ii convine grozav ca e barbat..ca tre sa fie groaznik sa fii femeie..incerca aly (asta e negrul, nu? ) sa ii explice ca el judeca din exterior, ca numai o femeie care e acolo, in pielea dumneaei cu totul, poa sa spuna daca e bine sau rau sa fie femeie..bate shaua sa priceapa iapa..macho ala nu prea avea fantezie cat sa inteleaga cum sta treaba cu "a-ti imagina"..stiti urmarea?..as vrea sa aflu concluziile la care au ajuns D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 124
  • Creat
  • Ultimul răspuns
AAAAA, Dioki, poi avusesi noroc, vazusi aseara cea mai "telectuala" conversatie din casa, in rest isi aratara goliciunea fatza/verso pana acu...Io asta astept, sa discute si ei, ceva, orice.... Eu cred ca ei au intrat in casa cu o "agenda ascunsa" vezi replica Andreei in prima seara: "o sa fac si sex daca va fi nevoie....aaaaa, daca o sa simt ca vreau, bla, bla..." Sincer, eu cred ca organizatorii BB2 le-au pus conditzia sa fie cat mai sex-oriented tura asta, sa se distreze poporu, ca discutii "telectuale" vezi si in alta parte, da funduri goale in direct, ba...Aseara au ridicat mainile cu voiosie la intrebarea 'cine a facut sex in grup"ca si asa nu are cum sa verifice nimeni daca e adevarat....eu cred ca asa au fost instructatzi sa se poarte.... V. veni, vidi, Victorie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, si io m-am uitat aseara un pic la BB doar ca sa am ce sa mai pove cu voi pe-aici sa stitzi! Am prins doar inceputul discutziei cu pricina draga descantec si nu am rezistat pana la capat ca aveam treaba. In schimb am vazut azi intr-un ziar un articol cu BB din alte tzari. In Ungaria 2 faceau sex in pozitzia ea deasupra, in Brazilia se facea sex oral, iar in Germania sex pe la spate. In Ro erau afisatzi porumbeii nostri despuiatzi si cracanatzi (Andreea marea zana) pe la dush. Tot pe asta am vazut-o si eu aseara pe la 8 cum cica facea mancare costumata in chilotzi tanga si cu shortzuletz, pozand in marea vedeta sexy da-i cam atarnau bucutzele din tanga aia cu model de leopard. Ei imi da mana sa scriu ca pe mine nu ma vede nimeni [bang] de dupa ecranul computerului [:D].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Victoria
AAAAA, Dioki, poi avusesi noroc, vazusi aseara cea mai "telectuala" conversatie din casa, in rest isi aratara goliciunea fatza/verso pana acu...veni, vidi, Victorie!
aha, din profil nu stau ca nu-i avantajos in fatza camerelor..ca doar din profil se vad unghiurile invartosarilor de toate sexele [:D} D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine nu ma scandalizeaza Big Brother, cel putin nu mai mult decat alte emisiuni care se difuzeaza pe posturile tv de la noi. Problema este ora la care se difuzeaza si atentionarea specifica.Oricum, Prima a difuzat imaginile acelea in primele doua zile pentru a castiga audienta.Ieri la ora 8 seara n-am mai vazut nimic care sa ma scandalizeze. In schimb, am vazut la ora 9,30 pe Antena 1 in emisiunea lui Dan Negru cum o tipa "imbracata" doar cu un portjartier il calarea pe unul , care cica era Marchizul de Sade si-l lovea cu o cravasa, asta fara sa existe vre-un semn de atentionare in privinta vizionarii de catre copii si sa mai spunem si ca emisiunea respectiva promoveaza incultura. Eu nu inteleg de ce se face atata tam tam cu emisiunea BB, iar alte emisiuni nu scandalizeaza pe nimeni. Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma, eu sunt cam greu de socat dar aseara (18.03) m-a blocat rau ce am auzit la bb. Era una, nu stiu cine, ca nu le cunosc, care isi povestea experientele sexuale si cand a intrebat-o ce i-ar placea sa i se faca, raspunsul ei a fost ingretosator (nu stiu exact daca exista acest cuvant in lb romana, dar eu il folosesc) si am inchis urgent televizorul. In schimb, emisiunea lui Radu Moraru a fost beton! Ati vazut-o? Tipa aia, PR la bb si cu aialalta, director de programe la Prima tv au fost "varza", adica nule, nu si-au putut apara punctul de vedere (asta daca aveau unul) sub nici o forma. Nu zic "jos Bb" dar nici nu sunt de acord cu formatul actual. "I shall be telling this with a sigh Somewhere ages and ages hence: Two roads diverged in a wood, and I-- I took the one less traveled by, And that has made all the difference."(Robert Frost)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

chiar nu inteleg reactiile atat de vehemente am vazut si eu nasul aseara si pot spune ca am incercat sa-mi pastrez impartialitatea. In fond, nu-s nici actionar la prima, nici Pr la BB, doar telespectator cu plod in casa ( ei, la cele 8 luni ale sale, poate sa se holbeze cat vrea ca tot nu pricepe nimic[:D]). pot spune ca pe langa lipsa totala de pregatire pentru o confruntare in direct a reprezentanitol BB am remarcat cu regret ca in aceeasi emisiune se foloseau termeni precum proxenetism, prostitutie...pai sa-i faca cineva cadou domnului Voicu un DEX sau, mai mult, sa-i aminteasca de exemplele negative ale etniei al carui reprezentant este( vezi casatorii intre copii de 10-12 ani), exemple care se mediatizeaza la ore de varf pe toate posturile TV.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mie nu-mi place BB, dar M. Voicu mi s-a parut penibil aseara la #nasul#. de fapt cred ca dupa ora 22 pot sta toti la costum edenic, iar dupa miezul noptii (cred ca) legea le permite si activitati adulte. pe cinstite, ati rezista atata timp fara sex? puscasu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aseara am urmarit pentru prima,dar si ultima oara noul bb si asta ca citisem in presa toate cele si eram curioasa sa-mi fac propria parere:nu sunt o puritana dar nu pot sa fiu de acord cu se intampla in casa,nu pot sa vad asa ceva....nu cred ca am auzit ceva mai scarbos(desi e prea bland termenul);in paralel am urmarit si "nasul",unde cele doua "doamne" de la prima tv.s-au facut de ras,dupa umila mea parere.Iar interventia lui Pruteanu,m-a uns pe suflet,nici ca le putea spune cineva mai bine.Este inadmisibil sa dai pe post asa ceva!Noul format este ceva....doamne,pentru bani,pana unde poate ajunge omul!Iar faptul ca exista optiunea sa nu urmaresti acest gen de emisiune,e valabil pentru noi,care avem o varsta,care ne-am format ca oameni si stim ce vrem,dar pentru niste copii,tineri,care"plutesc" in deriva,efectul acestui gen de show,poate fi dezastruos.In fine,cred ca pot sa scriu mult pe tema asta si nu am timp acum,vreau doar sa spun:ORIBIL SI DECADENT,ceea ce am vazut. dori
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...