Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Noul BIG BROTHER


Recommended Posts

quote:
Originally posted by varun
mie nu-mi place BB, dar M. Voicu mi s-a parut penibil aseara la #nasul#. de fapt cred ca dupa ora 22 pot sta toti la costum edenic, iar dupa miezul noptii (cred ca) legea le permite si activitati adulte. pe cinstite, ati rezista atata timp fara sex? puscasu
De acord cu tine, dar in legatura cu intrebarea, pe cinstite, DA. Bashca ca au stat si amaratzii ailalti din seria I...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 124
  • Creat
  • Ultimul răspuns
mi se par atat de cusute cu ata alba reactiile celor de la prima .E foarte clar ca isi doresc acest desfrau in casa si ca incurajeaza acest soi de comportament .sunt absolut convinsa ca au sugerat sexul .Doar aseara am urmarit si am vazut intrebarile la care erau supusi concurentii de catre big brother: care e fantezia ta sexuala? care e cea mai tare exp .sex ? ce inseamna pervers pt tine ...etc .Toate absolut toate legate de sex .Si idioata de raicu le mai si gasea circumstante atenuante ..Ii zicea catalin botezatu cat de perversa si vulgara e andreea si ea o dadea inainte cu faptul ca are o personalitate puternica si ca da dovada de dezinvoltura .Asta chiar nu face diferenta intre dezinvoltura si vulgaritate anca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am sa va spun ce simt eu in legatura cu BB..am vazut doua zile: joi, si vineri..si am sa va scriu ce gandeam in timp ce ma uitam la show..sint curioasa sa ii cunosc in timp, deci o sa ma mai uit..incet, isi dau pe rand jos straturile, ca foile de ceapa, si ajungi la miez..pentru mine, spectacolul uman sub orice forma mi se prezinta, e fascinant..cred ca cei mai fragili dintre ei au fost cei care au tinut sa socheze in primele zile..am ascultat-o pe andreea vorbind despre experientele ei sexuale..ma uitam la ea cat e de frumoasa si ma gandeam ce grea e povara unei asemenea frmuseti..sub stratul ala gros de vulgaritate e un copil speriat..stiti de cine imi aminteste..de Lolita..nu stiu de ce, are ceva pervers, de femeie-copil fatala, razvratita si profund ranita..il priveam pe aly si ce sa va spun, imi curgeau ochii..are un corp omul ala si pe mine ma atinge in punctul meu cel mai sensibil fata frumusetea masculina: cracii lungi..ma omoara, ce mai :)..copil care citeste..si nu orice..fragil..fiindca imi pare ca simte nevoia sa arate neaparat ca e istet..ma uitam la jurist, ciprian parca..imi pare echilibrat..si frumos..inotator :)..imi place fata blonda, papusar..ce meserie faina..e naturala in general, plastica, expresiva, nu tine sa epateze.. vorbind cu voi am facut un fel de analiza..privindu-i nu fac asta..ii ascult doar ma bucur de frumusetea lor (fiindca multi dintre ei sunt ai naibii de frumosi)..stiu ca de fapt incearca sa para, de multe ori, altcineva decat sunt..e acolo o lupta pentru bani..ii vad cum incearca sa isi etalaze atuurile..sa povesteasca despre experiente care i-au marcat, format, sa demonstreze valoare lor..si nici vorba de caractere puternice, oameni ca toti oamenii..i-as intreba pe cei care i-au selectat dupa criteriul asta ce inseamna un caracter puternic, ce il defineste :)..mie imi sunt simpatici si-mi face placere sa incerc sa ii cunosc, putin cate putin.. ce imi displace nu sunt oamenii din show..dimpotriva, nimic nu ma socheaza din ceea ce fac..ceea ce li se cere sa faca, conditiile, regulile mi se par mie idioate si degradante..si jocul in sine, da, are ceva degradant.. D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu ma gindesc ca e si poza ce fac ei acolo, mai ales daca a apucat unul sa dea tonul, ceilalti spun, dar ce, eu sunt mai prejos? si de fapt isi ascund timiditatea si trasaturile frumoase sub masca asta de dezinvoltura... dar s-ar putea sa fie, dupa cum am mai auzit parinti de copii la virsta asta (eu mai am, slava domnului pina atunci, cine stie ce-o mai fi) ca asta este principala lor preocupare, si mai grav este ca de la 11-12 ani incep sa se gindeasca la sex, la cum sa aibe mai multe aventuri cu care sa se laude...o fac din teribilism, dar o fac aproape toti! nu zic, mai sunt si exceptii, copii care isi vad de invatatura si distractii mai nevinovate, potrivite cu virsta lor, dar cei care vor sa iasa in evidenta, cum sunt si concurentii BB, sigur pe linga invatatura si distractii, sunt si altfel, nici nu stiu cum sa le spun. eu mai am vreo 2 saptamini pina nasc si chiar n-am ce face si toata ziulica stau pe net, citesc sau ma uit la tv si asta am vazut eu pina acum la BB, in afara de dorinta, intr-adevar, disperata, a organizatorilor, de audienta cit mai mare si cu orice pret! Parerea mea! Miri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by descintec
am sa va spun ce simt eu in legatura cu BB..am vazut doua zile: joi, si vineri..si am sa va scriu ce gandeam in timp ce ma uitam la show..sint curioasa sa ii cunosc in timp, deci o sa ma mai uit..incet, isi dau pe rand jos straturile, ca foile de ceapa, si ajungi la miez..pentru mine, spectacolul uman sub orice forma mi se prezinta, e fascinant..cred ca cei mai fragili dintre ei au fost cei care au tinut sa socheze in primele zile..am ascultat-o pe andreea vorbind despre experientele ei sexuale..ma uitam la ea cat e de frumoasa si ma gandeam ce grea e povara unei asemenea frmuseti..sub stratul ala gros de vulgaritate e un copil speriat..stiti de cine imi aminteste..de Lolita..nu stiu de ce, are ceva pervers, de femeie-copil fatala, razvratita si profund ranita..il priveam pe aly si ce sa va spun, imi curgeau ochii..are un corp omul ala si pe mine ma atinge in punctul meu cel mai sensibil fata frumusetea masculina: cracii lungi..ma omoara, ce mai :)..copil care citeste..si nu orice..fragil..fiindca imi pare ca simte nevoia sa arate neaparat ca e istet..ma uitam la jurist, ciprian parca..imi pare echilibrat..si frumos..inotator :)..imi place fata blonda, papusar..ce meserie faina..e naturala in general, plastica, expresiva, nu tine sa epateze.. vorbind cu voi am facut un fel de analiza..privindu-i nu fac asta..ii ascult doar ma bucur de frumusetea lor (fiindca multi dintre ei sunt ai naibii de frumosi)..stiu ca de fapt incearca sa para, de multe ori, altcineva decat sunt..e acolo o lupta pentru bani..ii vad cum incearca sa isi etalaze atuurile..sa povesteasca despre experiente care i-au marcat, format, sa demonstreze valoare lor..si nici vorba de caractere puternice, oameni ca toti oamenii..i-as intreba pe cei care i-au selectat dupa criteriul asta ce inseamna un caracter puternic, ce il defineste :)..mie imi sunt simpatici si-mi face placere sa incerc sa ii cunosc, putin cate putin.. ce imi displace nu sunt oamenii din show..dimpotriva, nimic nu ma socheaza din ceea ce fac..ceea ce li se cere sa faca, conditiile, regulile mi se par mie idioate si degradante..si jocul in sine, da, are ceva degradant.. D.
Dioki... mi-ai platit-o pentru cantec. Acuma io[pofta]de curiozitate :)))). Si-s depaaaaarteeeee[cusca] J.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

descantec : mai frumos e spectacolul uman al unui prieten, al familiei, al unei persoane iubite. prefer sa-i privesc pe ei si sa incerc sa-i inteleg. a face asta cu bb e voyeuristic. stii bancul cu diferenta intre a face dragoste sau onanie? in primul caz cunosti lume. imi place ca atunci cand privesc spectacolul uman sa si cunosc lume. puscasu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...