Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din USA,poftiti la o barfa!(8)


Recommended Posts

Asa este Andrada...asta-i alta poveste...timpul petrecut cu tine in cabinet....ai senzatia ca se grabesc si ca tu ii cam incurci...Nici eu nu sint genul cu reclamatii....Ai dreptate scgimbam medicul, dar f. multi nu mai accepta noi pacienti...asta-i problema si pina la urma alegi ce ramine... Veve sa ai o nastere usoara si un copil sanatos si norocos[flo] Llaura intr-adevar nu trebuie sa astepti pina ai nevoie sa mergi la dr. Iti alegi un medic , suni apoi sa intrebi daca acccepta noi pacienti precizind ce tip de asigurare medicala ai si dupa accea suni la compania de asigurari si le comunici alegerea ta. Ei iti trimit un card , care este dovada asigurarii si care nu trebuie sa-ti lipseasca din portofel. Cam asta-i sistemul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am si eu o intrebare urgenta ptr fetele americance. Exista un kit de prezicere a ovulatiei. Stiti cumva care e cel mai bun? Si mai am o intrebare. La aceste kit-uri exista o linie de demarcare de genul tot ce e in dreapta e ovulatie, ce in stinga e nivel normal. Daca exista probleme hormonale se poate intimpla ca linia indicatoare sa nu treaca deloc linia de referintza? Sorry daca n-am fost mai explicita. merci de ajutor fete, Andrada L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelate stele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multam,scumpicilor![flo]Inca nu nasc,da' asa-s io "moldoveanca mai delicata"(citat din doamna Oprescu [:D]).Pe baietoi o sa-l ceheme..."Fatfrumosdinlacrima" (Mona,ai ghiciiiit! [pk] ).Va anunt io cand o sa fiu sigura ce iese... Daca vrea cineva lista mostenire i-o pot trimite pe mail;dati de veste! [pup] PS Mona,da' ori iti place suspansu' ori nu!!![:o)]Verifica-ti setarile la album daca nu-s pe privat cumva. [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, nici eu nu am reusit sa vad nici o poza, deja salivez aici de nu mai pot [:o)] simonaM, carevasazica te joci cu noi, ai? si eu cred ca albumul tau e private, ca altfel nu-mi explic de ce nu-l putem vedea. mai e o solutie: sa ne zici ce username ai pe webshots, si noi sa te cautam dupa numele acela. daca nu e private, asa ar trebui sa mearga [flo] ____________________________________________ oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani... http://community.webshots.com/user/atomskin-date
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Veve-delicata, nu stiu daca-i potrivit cuvantul, dar BAFTA! asteptam vesti! te-ai hotarat cu cine nasti online? :) Mona, tiza mea, io nu poci vedea pozicile alea! si mor de curiozitate... http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...