Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA,poftiti la o barfa!(8)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Cleomax in chicago se turna vopsea verde in rau si primarita se imbraca cu haina verde de mink. mi-ar placea sa merg la savannah, unde au cea
mai greu de vazut ceva anul acesta...totul este alb...si ninge incontinu. Vreau primavara..poate cineva sa trimita un pic primavara aici?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns
La noi (New York) este o parada uriasa!!! Ince pe la 11:00 am si coboara pe 5th avenue. Este cea mai veche parada din America. Cei mai frumosi sint din Emerald Society. Cinta din cimpoaie si sint imbracati in kilts. FDNY si NYPD sint proeemintene (multi politisti si pompieri irlandezi). Berea in Irish Pubs este colorata verde si soda bread este peste tot. De citiva ani le interzis sa consume alcool pe ruta parazii si s-au cam suparat, dar le trece. Despre fructe, imi plac portocalele de FL (cele de CA sint cam uscate), merele Red Delicious (numai cind sint nu prea coapte) si maninc in prostie ananas proaspat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by conchita ja,ja, cu polonicu' sau cu lopata? mama, da' nu te iert deloc :))))))
..si eu o tot caut :))... ca asa imi place sa [duel] si mai ales cu tine.. pai ce ne-am face daca toti am fi deacord. [pup], mircea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetile si baietii din coltul acesta de lume, ia dati-o mai incet cu mancarurile, caci mai sunt si alte viitoare mamici pe aici si va faceti cine stie ce pacate. Si nu ca nu s-ar gasi de cumparat, dar la vremea de afara nu scoti nici vainele vecinului. Va pupic dulce pe toti si toate. Liliana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Ferigutza
Buna dimineatza America! la alte fructe/vegetale aveti preferinte pe soiuri? eu da. la portocale le favorizez pe cele "navel" si merele "fuji".
noi in general fructele le cumparam de la Whole Foods www.wholefoods.com si fiind organice mai toate au gustul pe care il stiam in tara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ocebine
La noi (New York) este o parada uriasa!!! Ince pe la 11:00 am si coboara pe 5th avenue. Este cea mai veche parada din America. Cei mai frumosi sint din Emerald Society. Cinta din cimpoaie si sint imbracati in kilts. FDNY si NYPD sint proeemintene (multi politisti si pompieri irlandezi).
uite cum mai invata omul ceva nou, eu stiam ca aia din savannah ar fi cea mai veche. hehe, parca-i vad pe irlandezi suparati ca nu pot sa bea pe strada, maaaare pedeapsa pentru ei [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...