Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA,poftiti la o barfa!(8)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by ocebine
Uite poza din ziarul de azi: http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/paddy.jpg
ce faina este faza din articol cu: Politia confisca alcolul la urmatoarele intesecti..... parca ii vad pe irish fugind in fustite dupa blocuri sa ocoleasca zonele cu pricina :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by conchita Anamaria ce bine imi pare ca te-ai retras dintr-o anumita discutie, imi facea rau pur si simplu sa vad cum ti se raspunde [flo] si cum adica nu poarta nimic pe dedesubt? ma refer la irlandezi... chiar nimic? nimic nimic? absolut nimic? maah, nu ma puneti sa merg la parada sa verific, ca ma intorc cu poze:)))
mah, curioaso, lasa irlandejii-n pace, ai fi in stare sa te duci la parada cu oglinda-n pantof [:D] si unde se raspunde urat? sopteste si la mine, e mare rau forumu-asta, imposibil sa citesti tot.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by conchita Mircea, de ce tocmai cu mine la razbel, nu ti-e mila de mine? :)
mie imi place duelul nu razbelul...pai mi mila, dar incerc cit mai poci..ca daca o sa fiti mai multi o sa ma bateti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Le spune dinainte unde se confisca ca sa stie lumea sa ocoleasca. Cred ca am mentionat ca multi din NYPD sint irlandezi? Problema cu alcolul vine de la parada de Puerto Rico. Acum citiva ani s-au imbatat rau de tot si au asaltat citeva zeci de femei. Tot la parada Puerto Ricana se petrec injughieturi si impuscaturi. D-aia s-a interzis alcolul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetili, hai buna-dimineata! Ia va rog, mai subtire cu "ciatul" ca acus se aude iar fluierasul lui Veve! (Vevelici [loveyou] - ma dau bine pe linga tine!) Se vorbeste de fructe si rosii azi: pai sa zic si eu: imi plac de mor prunele, astea de-aici barosane, "e" buneeee rau! Sint innebunita iar dupa pepeni, vine vara si iar ma-ndop de pocnesc, si cred ca m-au nimerit cu aia "sidleshi" ca nu mai muncesc la scobit simburei diloc! Si rosiile-s tare gustoase mai ales alea mici, imi fac cite-o salata cu ardei si rad nitzica telemea deasupra si da-i si papa! Fetele cu burtici[iartama] La TV mai rar ajung, al meu e fan SciFi si m-a capiat cu Stargate si alte bazaconii extraterestre, dar ma retrag necajita in dormitor si ma delectez acolo cu ce prind. Stiri urmaresc si Euronews. Conchita: sa dea Domnu' sa fie asa cum vrei tu! Fara cafea si fara tutun, please, please, please! Pupici, s-a trezit sefa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Plec un pic si va faceti de "petrecanie" in 80 de pagini!!!!!!!!! Eu cu perele d'anjou de la cosco rosii olandeze sau din alea steak, capsuni california, bbc la ora 6, dar mai degraba NPR la radio pe 93.9. A L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelate stele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma duc sa imi beau cafeaua si eu, acusica, am pus unload de rufe la spalat si mai am 2 de impachetat...:( Treaba se tine ca lepra dupa mine. Noi la FOX ne uitam, intr-adevar nu sunt asa partinitori democratilor, si noi nu prea ii ingitim pe democrati, na!! hehehe Ma fetelor, voi la garage sales mergeti? Ca eu abia astept sa vina primavara sa ma duc sambetele dimineata. Aici e nebunie, traficul e la fel de rau ca in timpul saptamanii. [box] [bonjovi] Va pupiclici si o zi buna la toate, trebuie sa sar si in dus ca avem appointment la doctor cu baiatul, I-a iesit o aluna pe genunghi si mi-e teama sa nu fie anormala, ca prea repede a crescut... Hai gata, pupici, pa pa!!!![hippi] Cristina, sotia minunatului Sean, mamica la doi pitici frumosi, Connor Ryan 3 ani si Elena Maria 1 an.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...