Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cristi si Desprecopii.com in Jurnalul National


Recommended Posts

  • Răspunsuri 37
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Multumim, Adriana [flo] Sa speram ca inimile tuturor celor care se roaga si se induioseaza pentru soarta lui Cristi vor continua sa bata pentru el cu aceeasi tarie si speranta. Ca se vor strange banii necesari si...poate intr-o zi, cand Cristi va fi la randul lui tatic, va fi aici printre noi intreband despre pampersi si scutece, cu noi, prietenii sai necunoscuti care il iubesc fara sa-i fi auzit vreodata rasul si plansul...personal, de cand i-am citit povestea, am ramas marcata in mod special... si fara cuvinte. mi se par atat de sarace sa exprime ce gandim si simtim toti care stim situatia lui! multumesc celor care au avut un gand bun si care au facut orice sa-l salveze pe baietelul cu inima de aur, au facut-o si pentru mine [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, dragelor, Nu mie trebuie sa-mi multumiti, nici celor care m-au ajutat sa "strecor" articolul, ci lui Dumnezeu, care ne-a dat lumina sa vedem suferinta unui copil si sa ne oprim din drum, pret de citeva secunde. Fiecare pas pe care-l facem in aceasta lupta pentru viata lui Cristi este cu voia lui Dumnezeu. El, de fapt, il ajuta pe Cristi prin fiecare dintre noi: cineva trimite un mail, citiva banuti in cont, altcineva scrie, acolo unde poate, altcineva filmeaza si da stirea pe post, altul povesteste pur si simplu unui prieten care, impresionat de poveste, o spune mai departe. FIECARE DINTRE NOI FACE CEVA SI, PRIN NOI TOTI, DUMNEZEU! Iti multumim, Doamne, pentru tot! "Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean Cocteau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...