Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum vi se pare viata in Japonia? (5)


Recommended Posts

Of,Of[bang].Mai fetelor eu una nu m-am luat de nici una de pe forum pur si simplu ma luat valul cred si mi-am scris oful nu cred ca v-am cerut explicatii si eu sunt de aceiasi parere ca nu trebuie sa dati explicatii nimanui pt ceea ce faci aici si cum iti castigi existenta si ca daca esti multumita tu insati de ceia ce faci este totul foarte bine.Vai ce greu imi vine sa scriu acest mesaj nici nu va dati seama cand am vazut ce a reiesit din mesajul lui scorpia de frate al meu cu toate ca nu stiu exact ce a scris dar recunosc ca nu a fost scris de pe acest calculator ci din dormitorul lui unde statea inainte de la calculatorul lui, deci de el sa va luati si nu de mine ca eu nu cred ca am gresit in fata voastra si nu gandesc ca el doar ca ma doare uneori ca sunt femeie .Calculatorul meu este parolat si il folosesc doar eu singura deci Raluca cred ca greseti prin acuzarea ce o faci sunt toatea calculatoarele din casa conectate la aceiasi retea dar cred ca se poate face diferenta nu stiu in domeniul acesta prea multe.Raluca oare crezi ca a-si fi chiar asa de fata rea si fara scrupule si inima , inainte iti facusem o invitatie sa ne intalnim nici decum sa te caracterizes in fel si chip probabil era gelos vecinul care nu locuieste aici, a venit doar in vizita si mi-am dat seama ca este vorba de el dupa nume ca asa ii zice familia .Eu imi cer scuze in numele lui oricum i-am transmis toate inapoi si inzecit[mariaj] si sper sa nu isi mai bage nasul in treburile femeilor el este putin mai cap sec de obicei si caracterizeaza pe toata lumea mai dur.AM observat in anumite mesaje ca am fost putin criticata si cica am zis ca imi este rusine sa zic ca sunt romanca nici vorba cred ca altfel era scrisa afirmatia mea si chiar am recitit mesajul deci "imi este greu uneori "si asta este legat cu munca mea si interesul la fiecare sa te cunoasca si sa iti afle tara de unde esti .Eu lucrez cu lume multa in general pt obtinerea anumitor contracte si cred ca daca a-ti fi in pielea mea a-ti intelege ce vreau sa zic si nicidecum sa critic.EU nu am nimic cu cele care se lupta sa isi castige existenta chiar am prietene romance care lucreaza in acest domeniu si nu a-si injosi pe nici una din ele cu afirmatii ca nu e buna ci din contra le respect ca au putere sa se descurce si chiar sunt fete foarte cuminti si isi traiesc viata foarte frumos aici unde cred ca le este mult mai greu fara familii unele despartite cu copii si asa mai departe.Oricum cred ca din cele intamplate pe acest forum ar fi cazul sa ma retrag este vina mea ca am zis ca inteleg doar unele critici care ni se adreseaza nu ca v-asi injosi pe voi sau sa va cer explicatii nu ma cred si nici nu ma vad in postura asta.[bang][bang]Ramane la alegerea voastra daca mai am dreptul sa fiu printre voi [bang]multe scuze pt toate mamele si fetele si pur si simplu am mutit nu cred ca mai trebuie date mai multe explicatii in caz ca da am sa tin pietpt sa fiu in stare sa va raspund recunosc ca este prima oara in viata mea cand patesc o rusine asa de mare [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor, inca o data: PACE[hippi] Ozy, ai lamurit treburile, Raluca, sper ca ti-a trecut supararea. Haideti, mai, la urma-urmelor pe mine m-a poreclit kolegu' forumist "romanca-in-kuru'-gol-care-umbla-dupa-capatuiala" [:D] si pe nimeni altcineva [:D]. Duminica placuta! J.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julie hai ca m-ai facut sa rad![:D] Bey omule dar eu cand te-am vazut parca erai imbracata [:D] [:D]. Buun!
Ana(azumi) da-mi pe PM adesa ta si o sa itzi comand eu revistele. Vorbisem si cu Eli si ei i-au ajuns acum vreo cateva zile si se pregatea si ea sa isi faca o comanda[detectiv]
Sorina kum-fu?[cina2] Ce a zis sotzul tau?[;)]
Angi si sotzului meu ii place sa joace la curse si am momente cand ma las si eu tentata si atunci joc doar 1000 de yeni pe nr zilei mele de nastere[8D] Eu nu am castigat niciodata(e si logic avand in vedere ca joc din an in Paste), dar barbate-meu chiar a avut parte de sume mari. Bineintzeles ca banii aia i-am cheltuit impreuna.[:p]
Tiara itzi duci baietzelul la gradinitza? Felicitari ! Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ralucami
Julie hai ca m-ai facut sa rad![:D] Bey omule dar eu cand te-am vazut parca erai imbracata [:D] [:D]. Buun!
Ana(azumi) da-mi pe PM adesa ta si o sa itzi comand eu revistele. Vorbisem si cu Eli si ei i-au ajuns acum vreo cateva zile si se pregatea si ea sa isi faca o comanda[detectiv]
Sorina kum-fu?[cina2] Ce a zis sotzul tau?[;)]
Angi si sotzului meu ii place sa joace la curse si am momente cand ma las si eu tentata si atunci joc doar 1000 de yeni pe nr zilei mele de nastere[8D] Eu nu am castigat niciodata(e si logic avand in vedere ca joc din an in Paste), dar barbate-meu chiar a avut parte de sume mari. Bineintzeles ca banii aia i-am cheltuit impreuna.[:p]
Tiara itzi duci baietzelul la gradinitza? Felicitari ! Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Raluca,fu suuuuperrr! Ti-am scris ce cadou i-am cumparat,i-a placut foarte mult! Iar noi ne-am simtit foarte bine,am facut o cina romantica,cu lumanari,un vin bun...si am petrecut intr-un fel foarte romantic! A ramas surprins de cate am facut pentru el,de toate micile surprize,si acum se poarta cu mine foarte frumos si atent. Nu stie cum sa mai ma multumeasca,am profitat si eu...si l-am pus sa faca curatenie in casa,si...s-a conformat![bis] Numai bine si o duminica excelenta! Sorina. "Zambeste,maine poate fi mai rau!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum ca tot sau limpezit apele haideti sa ii mai dam o sansa lui Ozy si sa speram ca fratele ei nu mai vine iarasi sa ne jigneasca.
Bun venit noilor fete si sedere placuta[grup]Azi am colindat toate marile magazine si am rasit in sfirsit foi de placinta[:D]Mai fetelor pe la voi se gasesc masline?dar nu din alea in borcan ca sint si aici,eu vreau masline ca la noi in vid sau varsate[pofta] cami
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragutzele mele, O dorinta mare de-a mea capata contur in mintea mea..nu stiu cat de realizabila este...dar sper si eu. Mi-as dori mult de tot sa vizitez Okinawa impreuna cu sotul meu,cred c-ar fi o vacanta superba,si merita sa strangem bani ,iar prin vara sa ne realizam visul. O intrebare am la voi: ati vizitat Okinawa,cum a fost? Daca a fost cineva ,rog sa-mi ofere si mie ceva informatii,eventual un site,ori o indrumare,fie cat de mica. Va multumesc anticipat,[asia] Sorina. "If you respect others,they will respect you!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SORINA ALEXA am fost de 2 ori in Okinawa si intr-adevar este superb(cica e cea mai limpede si frumoasa apa [ocean] din lume)dar nu stiu nici un site .MERITA. TIARA nu mi-ai raspuns daca o cunosti pe Roberta si de unde. Iar despre OZY ,eu nu cred ca a gresit,ea si-a spus punctul de vedere cum dealtfel toata lumea are dreptul asta si cred ca in majoritatea cazurilor are dreptate.Despre ce a scris fratele ei nu am citit dar nu trebuie acuzata OZY pt. fratele ei si mai ales ca si-a cerut scuze in numele lui.A ,era sa uit,si sotul meu e mai mare decat mine cu 24 de ani si il iubesc ca-n prima clipa ,chiar daca nu sunt atat de fericita.Daca vrei poti sa citesti VIATA SI LEGILE IN JAPONIA. ELI ,tu ai mai aflat ceva?Poate ar fi bine sa revin la subiectul acela.Voi ce ziceti ?Nu va intereseaza legile din JP.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...