Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cum vi se pare viata in Japonia? (5)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by ralucami
Seara buna tuturor! Eu consider ca nu am de ce sa dau explicatzii nimanui despre viatza mea.
Nici nu e nevoie, se stie... Daca mai incalc regulamentul, voi fi banat[img]http://www.click-smilies.de/sammlung0903/sauer/angry-smiley-036.gif[/img]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eli si Tiara, multumesc pt. informatii! Sunteti foarte dragute si rapide! Daca sunteti prin apropiere o sa va anunt cand am sa-mi botez puiutul si poate ne intalnim la botez!Valabil pt. toata lumea! Fetele cu muzica japoneza! Si mie imi place muzica lor si obisnuiam sa inchiriez cd-uri si sa-mi inregistrez melodiile preferate, dar de cand cu bb...stau cam prost cu timpul liber!Cautam un post de radio cu muzica japoneza, dar nu am gasit.Stiti voi vreunul?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ninja pe bune acum,nu te mai lega de fete,e absurd,incearca sa intelegi ...am constatat ca esti tanar ,deci nu ai experienta de viata ,noi ti-o putem oferi..ma rog sfaturi,tu ne poti oferi intelepciune si daca am inteles bine esti student sau ma rog...ne poti da sfaturi in domeniul de calculatoare,nu?Deci fa pace cu fetele si nu mai argumenta pe tema cum si ce a facut fiecare in ultimi cinci ani....hai sa fim realisti ,nu-i nici-un om perfect,deci nici tu nici eu..si etc.Sa punem un punct aici rafuielilor,trebuie sa intelegi ca intre noi exista o pace,sa o iau mai pe intelesul tau..noi ne intelegem bine si fara tine!Daca ai observat suntem numai femei cu copii ..tu ce ai?Daca vrei sa ne ajuti bine daca nu scuze veziti de treaba ta...nu ne intereseaza comentariile tale si incearac sa lasi LOC DE BUNA ZiUA ,pe unde treci.Poate unele suntem mult mai trecute prin viata decat tine,dar avem suflet,consider ca asta conteaza cel mai mult si mai ales cei sapte ani de acasa...Poate nu am fost toate copii de bani gata ,dar ne-am straduit sa facem un viitor copiilor nostri,nu vreau sa jignesc,nu vreau sa te simti ofensat ,asa cum ne-i facut tu pe noi,toate fetele au ridicat steagul alb din bun simt...deci daca ai ceva impotriva noastra ,trimite maill pe adresa respectiva si nu ne mai face de ras in restul lumi!Gandeste-te ca avem si noi copii mai mari care citesc pe acest forum..mie nu-mi este rusine ,dar tu ne faci de rusine...deci daca vrei explicati amanuntite te rog sa o faci privat.[asia]Cu asta sper ca am incheiat un fular de certuri.. tuturor fetelor noi un calduros bine ati venit! Deci fete sa ne reluam barfa de zi cu zi.. Angi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, INCETATI. Nimeni nu este dator cu nici o explicatie nimanui. Fiecare isi traieste viata asa cum crede de cuviinta si nu cred ca trebuie sa "dea sama" aici. Cei care au o impresie deja formata despre cei (sau mai ales cele) care locuiesc in Japonia nu si-o vor schimba prin discutii in contradictoriu pe acest forum. Hai sa ne vedem fiecare de viata noastra, iar forumul sa fie un loc de intalnire intre prieteni virtuali. Este ultimul mesaj care face referire la "problema" ridicata initial de ninja[:D]. Va rog nu mai continuati discutiile pe aceasta tema, pentru ca promit ca le voi sterge. Julie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...