Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Estetic OP, silicoane, Botox, frumusete la flacon


Recommended Posts

Inspirata de subiectul lui Chatonel ([flo] ) m-am gandit sa va intreb ce parere aveti voi de artificiile folosite impotriva imbatranirii sau pt. corectarea defectelor. Mi-ar place sa fie o discutie fara ipocrizie, fara prejudecati despre cum suntem si cum ne-am dori. De pe acum va rog pe cele cu lozinci anti-orice sa va abtineti, de alea am tot auzit. Adica vreau sa aud argumente intemeiate fie ele pro sau contra. Cliseul " sa fim asa cum ne-a lasat natura" este depasit de sute de ani (sau cand au inceput fomeile -si berbantii sa-si vopseasca buzele, sa se tatueze,etc. pt. a arata mai bine? ) si n-are rost sa-l mai folosim in discutia de fata. sa va zic si parerea mea! Eu una sunt PRO operatie estetica de lifting a oricarei chestii care atarna (tzitzi,buca,rid,barbie dubla,etc), sunt PRO machiaj, PRO orice ma face sa ma simt mai bine in pielea mea. Deocamdata Slava-Domnului nu am avut nevoie dar stiu sigur ca daca vreodata nu ma voi mai place voi apela fara nici o mustrare la artificii. Daca (sa zicem) ati avea prilejul sa faceti o operatie estetica GRATUIT,ati rata ocazia? (zic de grauit pt. ca de obicei astea sutn f. scumpe) Astept raspunsuri! :) PS. Si rosii,ca-s bune la ten [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 43
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Julie Da contra silicoane, ca... bleah.
Am vazut unele silicoane tare reusite.Dar is curioasa cum se simte la palpat (hihihi-n-am indraznit sa cer permisiunea nimanui). Daca se simte naspa,sunt si eu impotriva. Daca nu, nu. Pe Discoverx m-am uitat si eu la op. la nas si m-am oripilat toate.Solutia? Nu ma mai uit :)))) Laura si papusica din burtik (31+ saptamani) [img]http://skins.hotbar.com/skins/ecardsSite/ec/newbab/newbaby_humor_0418_2_prv.gif [/img]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hahhahaaaa, LOOOOOL Julie, cu bataturile tale cu tot :))) Da nu tre sa fie mari tzitzile siliconate.Numai tantose sa fie, CUP C ajunge Laura si papusica din burtik (31+ saptamani) [img]http://skins.hotbar.com/skins/ecardsSite/ec/newbab/newbaby_humor_0418_2_prv.gif [/img]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Desi Julie zice ca nu-i bine cu tzizte, eu tot la ele as face o operatie, sa vad si eu cum e sa nu vezi mai jos de ele :) Cred ca la DHEA as apela.... deja am inceput sa ma gindesc serios, cunosc 2 persoane care folosesc si care sint mai mult decit multumite de efecte, chiar daca nu se stie care sint efectele nedorite in timp- pt ca nu au avut timp sa le vada, medicamentul e de prea putin timp descoperit, eu prefer sa fiu cobai multumit de cum ma simt in pielea mea decit sa ma simt prost, dar fara riscul de-a fi luat acest medoc. Toulouse, la ville rose
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Teoretic si io ma declar pro in perspectiva pentru operatii de lifting a tuturor kestiilor care vor indrazni sa-nceapa sa atarne.Si practic (pana acum) sunt pro machiaj,lentile de contact "de framasetze"[:)]. In loc de silicoane, cica se pot pune grasimitze de prin alte parti[:p]. Lia&Andrew
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nah, cat umblu io in pelea goala ca sa ma complexeze bataturile? Mai ales acuma, cand se gasesc sutiene meseriase, care pacalesc oamenii ca porti cupa D cand tu de fapt incapi in cupa A... Aaaa, iar daca tati zice ceva, aplicam [sm] si catuse :))))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io-s o alergatoare convinsa..cred ca mi-as face operatie de micsorare daca niste chestii mari, grele si balasatoare mi-ar schimba centrul de greutate..si compenseaza picioarele frumoase [:P] un singur of am din cauza marimii:este o trebusoara pe care nu poci sa o fac..nu pot sa spun in nici un caz live, las imaginatia sa va zburde D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mda, interesanta tema, Laura! si eu ash face o operatzie estetica fara sa stau pe ganduri. la fel cum mi-as vopsi parul. singura problema sunt eventualele probleme de sanatate care pot aparea dupa- de exemplu dupa implantul cu silicon, etc. dar un lifting, etc, da! atunci cand o fi vremea, deocamdata n-am nevoie. parerea mea e ca al nostru corp e doar un invelish pe care putem sa-l modelam cum vrem. ceea ce e important e cum te simtzi, sufletul in general. si daca asta te face sa te simtzi bine, lets go! Lorelei & Family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...