Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Estetic OP, silicoane, Botox, frumusete la flacon


Recommended Posts

  • Răspunsuri 43
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by virgiL in ceea ce priveste cosmeticele pot sa va spun un lucru sigur:mama mea foloseste de cand eram eu copil produse ANA ASLAN si a aratat mereu cu 10 ani mai tanara.era o crema formula H2 daca mi-aduc bine aminte,pe care acum nu o mai vad pe piata noastra. virginia
Gerovital, formula H3, Virginia ! Se gasesc produsele Gerovital, chiar in farmacii. Ia baga un ochi aici sa vezi gama , si pentru intern, pentru extern, pentru saloanele de frumusete ( profesionale ) : http://www.farmec.ro/meniu_produse.html [colegi][si-eu] Petruta & bb Mihai [copil] http://community.webshots.com/user/gabrielmil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Interesant subiect, Laura... Sunt pro[^], pentru modelare in cazuri care chiar necesita..., am cunoscut o fata care avea soldurile din conformatie imense, s-a operat si pur si simplu era alt om, dar nu neaparat fizic ci psihic, lucru confirmat si de evolutia ei ulterioara. Deci unde trebuie, nici o problema, unde este de lucrat altfel (fitnsess, aerobic), mai bine asa [aerob] [greutati] De sani nu m-as atinge nici batuta, nici haituita, eu am fost foarte aproape de o operatie la san din cauze medicale, asa ca daca ei sunt bine asa:) inseamna ca si eu sunt, m-am torturat cu prea multe buline, creme si alte chestii pentru ai supune si la chinuri inutile De creme si farduri, oh, sunt o victima sigura nu le folosesc in exces, dar cred ca le cumpar in exces si cu ce placere[disco] pupici Laura cu bebita[hagi] sapt 25
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Petruta,am sunat-o pe mama si mi-a confirmat:era formula H2 si ea nu a mai gasit-o pe piata de vreo cativa ani buni.mi-aduc chiar aminte ca era o diferenta destul de mare de pret intre H2 si H3(asta era mult mai ieftina). SimonaM,stiu ca este foarte bun dr.STAN de la clinica Medical Service din Bacau.acum cred ca a deschis cabinet si in Bucuresti(VILLA BELLA,str.General C-tin Coanda,nr.31).poti afla mai multe pe:www.cms.ro virginia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu-si eu sunt pentru operatii, farduri si tot ce te ajuta sa arati mai tanara, mai frumoasa, si-ti da o stare de bine(psihic vorbind). Eu sunt o mare complexata de marimea sanilor mei!Nu-mi va trece nici cand voi avea 100 de ani; din pacate inca nu-mi pot permite un implant:costa intre 2500-3000 E, functie de proteza aleasa. Oricum, am aflat ca se fac si in rate!Mai vorbim, ca tare-mi place subiectul. Pupaceala loredana &raducu din burtica de 32 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt pro operatii estetice, dar fara a exagera, ca am vazut si excese. In primul rand, eu mi-as corecta niste cicatrice ramase in urma unor operatii din copilarie, apoi mi-as face implant, nu vreau decat un nr mai mult la sutien si mi-as face epilare definitiva (care am inteles ca nu prea e definitiva). Momentan "doar" atat as vrea. Peste cativa ani poate ma gandesc sa-mi corectez si niste riduri. Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...