Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Lipsa dorintei...?


Recommended Posts

Fetele...incercati ce spune Elena, are mare dreptate.Eu involuntar, fara sfaturi, am urmat pasii enumerati de ea...si dupa 1 an si 7 luni de la nastere...e beton.Mai bine ca inainte vis-a vis de dorinta. Incercati...treziti-va cu gindul la el si lasati-va imaginatia in voie...are un efect nemaipomenit!Ginditi-va ca vine seara si ala mic trage pe dreapta si veti fi numai voi doi...incercati sa lasati la o parte oboseala, macar pentru o juma' de ora si sa va bucurati unul de altul!Incercati... DORIS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Elena, sint bune sfaturile tale si am sa incerc cu toate ca asta si faceam inainte si fara folos... Cum spunea o fata mai sus "stau si eu" well, nu asta vreau sa fac si el nu e fraier si cred ca si-ar da seama ca e "fake"... Ce vreau eu este sa fiu ca in "tinerete" cind ardea singele in mine, cind o faceam ca pe o joaca, ca pe o mingiiere, ca ceva ce acum nu mai e pentru mine... Ma simt aiurea, parca nu femeie 100%...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa spun ca am trecut prin asa ceva un timp prea indelungat, dar toate avem perioade cind sintem obosite, stresate si nu prea avem chef. Si mie dupa primul copil mi-au trebuit citeva luni ca sa imi revin. Eu sint perfect de acord cu ce spune Elena - si eu fac de multe ori asa, incep sa ma gindesc de dimineata cu mare dragoste la sotul meu si abia astept sa ne intilnim :-) Am citit undeva ca la noi femeile preludiul incepe de dimineata, dupa cum se poarta partenerul cu noi, si asta e foarte adevarat. Si chiar daca sintem mai maturi decit atunci cind ne-am cunoscut asta nu inseamna ca nu putem fi jucausi :-) Asa este cum ziceti ovi, la noi, femeile, placerea sexuala incepe din creier, chiar si dorinta de a simti un orgasm puternic, ca sa spun asa, deci acolo trebuie actionat :-) Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Vad ca acum tineti post si trupesc[:D]... Foarte bune sfaturile Elenei! Eu am remarcat la mine, daca sunt multumita de Calin toata ziua (adica daca il vad ca spala geamuri, cum a si facut de altfel, face una alta prin casa, se ocupa de ala mic), atunci am si eu kef de giumuslucuri si nici nu mai trebe sa ma gandesc la big "O", ca vine singur. Daca se duce la cumparaturi si uita sa mai vina si nici nu a cumparat tot ce e pe lista, atunci ma apuca nervisorii rau de tot si se duce si farama de kef pe care as fi putut sa o am macar teoretic... [paste] Oana si bb Erik http://community.webshots.com/user/oana_noemi http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...