Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sexul in timpul menstruatiei


Recommended Posts

No, sa nu dati cu rosii, da' io una mi-s taaaaaare horny in zilele alea........cre' ca hormonii "e" de vina [:D] Asa ca , prezervativul "on" , si da-i bataie......[olala] Venera si [copil] Markus (10 decembrie 2003) http://community.webshots.com/user/rothgross
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 83
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Da, e permis. Desigur e de preferat o igiena stricta a ta si a lui, sangele e un mediu bun de transmitere a microbilor. In rest,daca se intampla de vine cheful chiar atunci,de ce nu? Unele din raspunsuri au fost rautacioase (la asta tre sa ne asteptam mereu cand intrebam ceva) dar mie una mi s-a intamplat des sa ne ia valul si eu sa fiu pe stop. Si ce era sa facem? Sa fugim la dusuri reci? PS. Eu nu am dureri sau greutati la ciclu si nici n-am fluxul Dunarii la Portile de Fier [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haha Lauraa ce m-a distrat faza cu fluxul Dunarii,mi-am amintit ca in liceu ii spuneam Mississippi(ssspperrr ca am scris bine) [:)] Si mie imi vin fluturasii in timpul menstruatiei,nu stiu de ce,dar perioada asta e cea mai excitanta pentru mine,dup-aia imi dispare cheful.Si va dati seama ce greu e sa ma abtin,pentru ca imi displace ideea personal,desi el mi-a zis ca nu ar avea probleme.Parerea mea e ca nu e sanatos deloc si nici confortabil pentru noi.. http://community.webshots.com/user/jane_noneyabusiness
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io nu pot in perioada aia. e prea intim pt mine. daca voi puteti, brava! da, dorinta e si la mine mare, da' tot nu pot sa trec peste faptul ca menstruatia e o chestie mega-intima, pt mine [:I] ____________________________________________ oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani... http://community.webshots.com/user/atomskin-date
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aida [pup] am si eu o curiozitate monstruoasa: nu se murdaresc cearceafurile? si daca ziceti ca domnul foloseste prezervativ, care e reactia lui cand se duce la baie si si-l demonteaza sa-l arunce...presupun ca e de si mai multa iubire si eventual i se trezeste apetitul pentru inca o data. citeam chiar azi in FHM, un domn protesta vehement ca iubita nu intelege cum trebuie notiunea de intimitate, caci nu e asa excitant sa vezi imprastiate prin baie si peste tot ramasitele armatei a 14-a (rusii adica). stie ca e o chestie naturala, dar parca n-ar avea nevoie de dovezi. as adauga eu, tuturor ne place o friptana in sange cu niste cartofi pai alaturi, dar ma indoiesc ca ar mai calca picior de gurmand pe la vreun restaurant daca s-ar introduce obligativitatea, ca aperitiv, a vizionarii unui porc la taiere. parerea mea, cu toata igiena din lume, acolo tot ramane umezeala de o anumita culoare, ca nush cum sa ma exprim altfel, care e sursa de infectii, vorba aceea, mai e raschetata si cu silicoane sau latexuri. n-am gasit alte cuvinte potrivite, scuzati, pardon, parerea mea, gata, ma retrag [fuga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetele...acum vreo 3 zile mi-a trecut menstruatia, care este intotdeauna binevenita...Si nu aveam chef de nimica. Cam in ultima zi, ma apuca un chef nebun si sa stiti ca m-am simtit ok chiar daca sotul a vazut ceva roz...de prezervativ nu a fost nevoie pentru ca folosim lunar teste de ovulatie ca sa vedem cind no sex...Iar sotul meu, mi-a vazut medicul aplicindu-mi o epiziotomei de gradul 4 deci...treaba cu friptura in singe nu se aplica la noi ca altfel ar fi trebuit sa nu mai manince carne de acum aproape 5 ani...Eu sunt sensibila cind sunt la ciclu si ma dor si coapsele , dar am facut si intimpul ciclului cind eram disperati...am pus un prosop sub noi...solutii sunt la toate oana olson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...