Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sexul in timpul menstruatiei


Recommended Posts

quote:
Originally posted by conchita
am si eu o curiozitate monstruoasa: nu se murdaresc cearceafurile?
Conchita esti dulce... [pup] Pai eu stiu depinde si de ce anume faci [;)] cearceafurile se mai murdaresc si daca foloseti ulei de masaj, frisca, ciocolata s.a.[8D] Eu am aruncat unul ca nu am reusit sa-i scot in intregime petele de ciocolata de la trufe si inghetata [:D][:D] Si eu una sunt vizitata de rusii [:-)))]doar trei zile. In primele doua zile nu prea tine treaba dar apoi... Si nu, nu il deranjeaza daca vede ceva urme, de fapt pe mine la inceput m-a deranjat, pana m-a convins. Si desigur ca nu arunc "dovezile" de vizita peste tot sa se vada [:D] Repet, totul depinde de persoana. Asta nu inseamna ca de abia astept momentul ala ca sa... de fapt se intampla chiar rar dar ... nu ma mai stresez ca pe vremuri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 83
  • Creat
  • Ultimul răspuns
conchita, ca mare dreptate ai! brrrr iata cele doua solutii pe care le stiu eu, ca deh, hormonii isi fac de cap mai abitir in perioada asta: 1) sub dus 2) se pune tampon si se trece la alte metode de satisfacere. ambele sint OK si suficient de igienice, zic eu. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by noni930 iata cele doua solutii pe care le stiu eu, ca deh, hormonii isi fac de cap mai abitir in perioada asta: 1) sub dus 2) se pune tampon si se trece la alte metode de satisfacere. ambele sint OK si suficient de igienice, zic eu. [:D]
Total de acord (mai ales cu a doua solutie). Mi se pare un compromis acceptabil[:D]. Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asta asa ca nu ma duce mintea acum... ce alte metode de satisfacere ar fi...asa incit si eu sa ma simt bine...ca daca va referiti la sexul oral aplicat sotului...aceasta este pentru mine, doamnelor, o piatra rara...adica daca fac asa ceva se lasa cu diamante cadou...mai ales ca eu nu simt nimic..invatati-ma si pe mine oana olson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tropaie hormonii in voi cu primavara asta..va trebuie sex la ciclu, sex oral (vezi subiecul), partide lungi (vezi continenta, la interzis femeilor ), amanti (subiectul cu relatii extraconjugale)..v-au napadit amintirile despre fukerii din Regie (la prieteni dintotdeauna)..pana si la okui vanat, la nume ciudate, tot exemple de genul asta-s..cred ca in curand o sa ploua cu anunturi de viitoare mamici [:D].. [cheers] sa fie intr-un ceas bun si tot asa pofticioase sa va vad toata primavara D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cei mai ? te oftici???[:D][:D][:D] tu n-ai avut colegi fuckeri , sa te esciti cind ii auzeai (Regie/Grozavesti/Leu/6 Martie/Tei)?!!![:D][:D][:D] in alta ordine de idei...ca tocmai eu puteam lipsi de la astfel de subiecte...mie-mi place , dar lu sotu ...nu. zice ca sa mai asteptam sa treaca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...